» Lov »Jak vyrobit mini desku z kovových termosky

Jak vyrobit mini talíř z kovových termosky


V článku bude zvážena možnost výroby miniaturních termo kamen. Výběr spadl na termosku, protože je vyroben z nerezové oceli, která je velmi trvanlivá a vydrží vysoké teploty, protože při zahřívání neoxiduje. Tato pec bude mimo jiné „turbinizována“, to znamená, že má speciální elektrický kompresor, díky němuž bude palivo mnohem intenzívněji hořet. Jako takový přeplňovač se používá elektrický ventilátor.

Materiály a nářadí:
- vrtání a vrtání;
- nerezová termoska;
- hliníkové desky;
- malý ventilátor;
- bradavka;
- termoelektrický chladič;
- Schottkyho dioda;
- Surgu;
- hliníkové pouzdro.

Výrobní proces

První krok. Vrtání otvorů
Proces výroby desek začíná několika změnami termosky. Nejprve bude nutné vyvrtat řadu otvorů v horní a dolní části. Při vrtání otvorů by neměly vystupovat z vnějších stěn.


Princip činnosti takového zařízení spočívá v tom, že vzduch bude čerpán dolními otvory a z horních otvorů, které jsou hlavním zdrojem tepla, bude vycházet horký plyn.

Chcete-li vyvrtat otvory ve spodní části, musíte ustoupit o 3/4 od spodní části termosky, vrtání se provádí vrtákem o průměru 9 mm. Čím větší jsou termosky, tím větší je průměr otvorů. Důležitým bodem je uspořádání otvorů. Všechny by měly být od sebe ve stejné vzdálenosti. Chcete-li je řádně vyvrtat, můžete nejprve vyvrtat pouze jeden a pak označit místa pro další otvory značkou a centimetrovou páskou.

Průměr otvorů v horní části by měl být poloviční, než ve spodní části. V tomto případě byli vrtáni vrtákem při 4,5. V důsledku malého průměru se bude zvyšovat průtok horkých plynů.
Druhý krok. Předběžné testování
V téměř hotové troubě musíte házet kousky papíru a zapálit.V tomto případě by palivo mělo hořet úplně a docela aktivně. Pokud ano, pak je vše hotové správně.

Třetí krok. Vytvořte stojan na kontejnery
Díky tomuto prvku bude možné na sporák ukládat misky, pánve atd. Tato položka je vyrobena ze dvou hliníkových desek. Z nich je vytvořen nitkový kříž, který je potom nainstalován do slotů připravených v termoskách.


Krok čtyři Přeplňované dlaždice
Díky této komponentě se účinnost dlaždice výrazně zvýší. Pro instalaci ventilátoru do hliníkové skříně jsou vytvořeny dva otvory, z nichž budou vyvedeny dráty ventilátoru. Musíte také vyvrtat další díru pro měděnou bradavku, díky němu bude celý systém připojen k dlaždici. Nezapomeňte také nainstalovat chladicí moduly na ventilátor. Poté jsou všechny komponenty uvnitř pouzdra fixovány Surgu pastou. Chcete-li to úplně zmrazit, musíte počkat den.
Když pasta ztvrdne, může být vypouštěcí zařízení připojeno k dlaždici. Zdrojem energie mohou být baterie, autobaterie a další zdroje energie. V terénu taková minilypovka přivede jeden litr vody k varu za 5-6 minut.

V případě potřeby může být dlaždice vybavena širší základnou. Díky tomu se stane stabilnější a nemůžete se bát, že se dlaždice s uchem převrátí.
8.7
6.3
7.7

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...