» Lov »Lovecký bumerang to udělej sám

Kutilské lovecké bumerangy


Boomerang je jednou z nejštandardnějších zbraní. Byl používán k lovu a porážce nešťastných protivníků ve starověkém Egyptě, Indii, Africe, Indonésii atd. Bumerang není těžké vyrobit, ale v případě ztráty se vrátí majiteli. Šoková síla bojového bumerangu je taková, že pokud zasáhne vaši hlavu, váš oponent bude fatální, pád do jiných částí těla povede k vážným zlomeninám a zraněním. Proto je především opatrnost, existuje nebezpečí, že vstoupíte do Guinessovy knihy rekordů, jako moron, který vzal jeho hlavu bumerangem ...

V zásadě pro výroba bumerangů je vše, co potřebujete - Toto je sada práce ze školy a kousek překližky:
1. Jigsaw
2. Brusný papír
3. Překližka o tloušťce 10 mm
4. List papíru, tužka a nůžky

Postup

První krok. Nakreslíme náčrt budoucího bumerangu. Vezměte kousek silného papíru, nejlépe kartonu, a naneste mřížku se čtvercovou stranou rovnou 50 mm. Buďte opatrní, aerodynamika vašeho bumerangu závisí na tom, jak správně připravujete náčrt. Ujistěte se, že strany bumerangu jsou symetrické.
Kutilské lovecké bumerangy


Krok dva Odřízněte obrobek nůžkami a přeneste jej na překližku.

Krok tři Nyní, jak jste již hádali, musíte pečlivě oříznout budoucí bumerang podél obrysu.

Krok čtyři Finále a pravděpodobně jeden z nejobtížnějších a nejbolestivějších kroků, pokud nemáte co pískat jinak než brusný papír. Povrch bumerangu by měl být dokonale hladký, takže jej vyleštěte brusným papírem. Během leštění se tloušťka bumerangu snižuje přibližně o 2 mm.

Na tomto obrázku si můžete pro přehlednost prohlédnout druhý, třetí a čtvrtý krok:


Nakonec, pokud máte příležitost, můžete malovat bumerang lakem. Poté to vydrží déle, lak vytvoří silný film, který je dobře odolný vůči různým vnějším fyzikálním a chemickým vlivům.

Jak házet bumerang?

Za prvé při startu bumerangu (výše uvedeného typu) musí být držen ve svislé rovině, za druhépři házení bumerangu mířte o něco výše, než je úroveň počáteční ruky, a zatřetí upravte svůj hod na základě síly a směru větru.
9.5
9
9.1

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
7 komentáře
Děkujeme za podrobný popis a výkres. Nevěřte, co můj manžel dnes dělá ... hledám materiály pro řemesla podle vašeho modelu! Předtím udělal prak z gumové komory kola.
Ve škole jsme to neudělali, a tak dostal nápad hodit bumerang. Použití jako zbraně mě děsí, musím se schovat před jeho „výcvikem“. Nejvíc se mi líbil nápad malovat bumerang, myslím, že si budu muset tuto funkci vzít na sebe. Je to škoda, že jste zařízení nesdíleli a neovlivní to jeho hlavní úkol - návrat?
Poprvé jsem slyšel, že bumerang se používá k lovu. Více jsem to vnímal jako hračku, s níž se lidé baví na dovolené. Je dost jednoduchý na výrobu, bez zbytečných potíží. Chlapci budou určitě mít rádi takový bumerang. Zvláštní poděkování autorovi za pokyny o správném používání tohoto zařízení. Osobně jsem to nikdy nedržel ve svých rukou.
Abych byl upřímný, nevěděl jsem, že bumerang byl původně určen k lovu. Vždy se mi zdálo, že to bylo vytvořeno pro zábavu - rozběhnout to do dálky a čekat na návrat. Tato mistrovská třída se mi v historii její aplikace ukázala jako velmi poučná. Zajímalo by mě, co způsobuje, že se bumerang vrátí a jaká je jeho váha?
Od dětství mě mechanika letu bumerangů fascinovala. Boomerang je skutečně úžasná lovecká zbraň, která dokáže překonat vzdálenost přes 100 metrů. Nevěděl jsem, že stále existuje nevratný bumerang. V tomto MK navrhl návrat bumerangu. Škoda, že já sám nevím, jak používat skládačku, jinak bych takového syna určitě udělal pro zábavu.
To je pravda, ale je nemožné trénovat v házení bez skutečných zbraní v rukou. Vytvořený bumerang je podobný jako nováčková stíhací škola. Pokud má teenager dost trpělivosti v doslovném dodržování pokynů, je již zřejmé, že se dostane na kloub a vezme v úvahu vítr, který skutečně zažívá možnosti bumerangu.
Boomerang může být také vyroben z překližky menší tloušťky (například pětivrstvé 6 mm) - „letové“ vlastnosti střely nebudou nijak ovlivněny. Mimochodem, výroba bumerangu je mnohem snazší než naučit se ho správně házet. Za prvé, existuje několik možností pro zachycení střely během hodu. A pro každou z těchto možností existují určité nuance.
Ve škole jsem dělal přesně stejný bumerang na hodinách práce. Nejobtížnější a nejdelší je řezání obrobku samotného. Protože mnoho lidí nemá mnoho zkušeností s skládačkou, pilníky na nehty se často zlomí a je třeba je změnit. Samozřejmě je můžete později později otřít brusným papírem a aplikovat na jakýkoli obrázek, ale je to dlouho.

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...