» Lov »Domácí motorové tažné vozidlo

Domácí motorové tažné vozidlo


Vysoké ceny moderního vybavení pro sněžné skútry jednoduše nutí amatéry nebo profesionály zimního lovu, aby si sami vyrobili motorizovaný vlek.

Jedná se o motorizované tažné vozidlo (nejčastěji se také říká motorizovaný pes) - to je vlastně ideální volba pro outdoorové aktivity. Samozřejmě, že některé „barmské“ detaily budou tvořit základ každé takové jednotky, i když vaše znalosti a dovednosti budou nejdůležitějším nástrojem při tvorbě.


Krok 1 Zpočátku je držák motoru a převodovky přivařen k rámu. Motosobaka se bude pohybovat pomocí kolejí.Krok 2 Za tímto účelem jsou nezbytné prvky pro nás převzaty z „Buranu“. Musí být proříznuta. To se provádí především proto, aby se maximalizoval jeho hlavní podvozek.Krok 3 Jako spojovací prvky mohou sloužit propojky ze speciálních kovových profilů ve tvaru „P“. Dráhy se však budou otáčet o dvě osy, které musí být speciálně obrobeny na požadované rozměry - 50 cm dlouhé a 25 mm silné. Jsou k nim přivařeny „líce“, které jsou nezbytné pro upevnění všech předních řetězových kol.

Krok 4 Kromě toho jsou axiální ložiska také připevněna k rámu ze všech dvou stran (tj. Dvou vzadu a dvou vpředu). Jsou zasunuty do nosných částí samotného pouzdra. Je velmi důležité vzít tři vozíky vybavené válečky, aby byly stopy samy podepřeny. Dříve prošly expanzí, a proto se již řezané vozíky začnou spojovat pomocí vložek.


Krok 5 Připravené vozíky jsou umístěny na „uších“ přivařených k rámu. Motor jsme kladli kladkou a připojili jsme ji k čtyřstupňové převodovce s řemenovým pohonem (na skříni je také kladka).Krok 6 Pro plnou kontrolu jsou kliky instalovány ze samotné trubky (1,5 cm, stejně jako 120 cm dlouhé), které jsou taženy společně s běžnými propojkami (v zásadě v zcela libovolném uspořádání).

Krok 7 Poté je vše uzavřeno kovovým profilem a veškeré vybavení je vytvořeno pro plný pohyb a přepravu potřebného zboží.Přesto je velmi důležité vyrábět kliky - jak pro nohy, tak pro ruce. To je nezbytné, aby se pohyboval co nejpohodlněji a nejbezpečněji na sněhu a ledu. Zároveň je tento motorizovaný vlek velmi tichý a pohodlný a podařilo se vám výrazně ušetřit - asi 60% ve srovnání s nákupem nového sněžného skútru nebo jiného podobného vybavení.
9
8
8.6

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...