» Video Do-it-yourself špionážní pero omračující zbraň

Do-it-yourself špionážní pero omračující zbraň
Čas od času na našem webu kontrolujeme výrobní videa domácíkteré jako takové nelze použít ke specifickému účelu. Tyto domácí výrobky jsou vyráběny výhradně pro zábavu. Jde o takovou domácí práci, o které budeme hovořit v tomto materiálu, během níž si prohlédneme video o výrobě rukojeti špionážní omračující zbraně.

Jako vždy, první věc, kterou nabízíme, je seznámit se s autorovým videem, po kterém se přesuneme k samotnému procesu výroby domácího špionážního pera.

[media = https: //www.youtube.com/watch? v = rH4WzIYBOQk & list = UUyUppWKbVCNBuv7zo8V7zWA]


Co potřebujeme:
- jeden malý karafiát;
- dva zapalovače;
- pero s tlačítkem;
- malá pila na kov;
- lepicí pistole.Vezměte na vědomí, že při návrhu špionážního pera použijeme jeden zapalovač a druhý bude použit k zahřátí nehtu. Pokud jde o pero, mělo by být mírně silné, aby se do něj mohl vložit piezoelektrický prvek. Je také důležité, aby spona na rukojeti byla kovová, aby jím mohla projít jiskra.Nejprve musíme odstranit piezoelektrický prvek ze zapalovače. Zapalovač autora má poněkud odlišný design než obvykle, takže pomocí malého šroubováku odšroubujte šroub na spodní straně zapalovače, vytáhněte jádro a vyjměte piezoelektrický prvek.Nyní můžete jít k peru. Nejprve ji musíte rozebrat. Pokud má vaše pero plastové rukávy, stejně jako pero autora, musí být odstraněny.K hornímu plastovému pouzdru připojíme piezoelektrický prvek a umístíme dvě značky: jednu značku, kde končí tlačítko piezoelektrického prvku, a druhou - kde končí kovová část.Dále vezměte malou kovovou pilu na kov a odřízněte vytvořené značky.Střední část rukávu již nebudeme potřebovat.Odstraníme kovovou sponu, zahřejeme hřeb pomocí zapalovače a uděláme malou díru v držáku spony.Připevnili jsme sponu pod piezoelektrickým drátem pomocí pily na kov.Můžete přistoupit k montáži.Za prvé, vložte knoflík spolu s horní částí plastového pouzdra.Dále lepicí pistolí opatrně přilepte izolaci piezoelektrického drátu, aby jiskra nenarazila na stranu.Přilepte piezoelektrický prvek na druhou část objímky.Lehce ohněte horní část piezoelektrického drátu a nainstalujte jej do držadla, drát opatrně protáhněte otvorem.Nyní vložte drát do drážky, což jsme udělali dříve.Upněte ji kovovou sponou. Rukojeť paralyzéru je připravena.
10
10
7.5

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...