» Rybaření » Spinners »„ Crucian Killer “v novém - citlivém a chytlavém představení

"Killer Crucian" v novém - citlivém a chytlavém představení


Crucian kapr je chytrá a mazaná ryba, a abyste ji mohli chytit, musíte mít stejný talent. Nachází se hlavně v řekách, jezerech a také díky své nenáročnosti se vyskytuje v polopodlažních nádržích, téměř zcela pokrytých blátem. Každý rybář přichází s vlastními metodami lovu této ryby - někdo vymyslí jedinečnou návnadu, někdo použije zařízení chráněné autorskými právy a někdo analyzuje její chování a charakter.

Vstup na trh „Killer Crucibles“ byl pro mnoho rybářů příjemným překvapením. Výjimečností tohoto nářadí je přítomnost 3-5 krmítek a až 10 háčků, což vám umožňuje používat několik druhů návnad a krmení současně.

Pravda a není dokonalá. Zkušení rybáři si v průběhu času všimli několika chyb, kterých se při tvorbě výrobce dopustil, a to upevnění platiny neumožňuje v případě potřeby rychlou výměnu a pevně připevněný háček s krátkým vodítkem zvyšuje šance na vylomení ryby z náčiní. Tyto nedostatky však lze snadno odstranit pomocí malého úsilí. Malé úpravy dodají našemu zařízení citlivost a jemnost. Chcete-li to provést, budete potřebovat řešit sám, se zvláštním názvem - "Crucian Killer", silné vlákno kapron (40-50 cm), pět - sedm otočných a několik malých korálků.

Pro začátek připojujeme otočné rameno k jednomu konci vlákna

- k němu později se budeme držet dřezu. Poté, co jsme se od ní vzdali 10 cm, zafixujeme první korálek, dvakrát jím projdeme nití a uvázáme dvojitý uzel. Oblékneme ještě jeden obratlík (další háček je na něm zavěšen) a znovu korálek. Nyní můžete položit první podavač na vlákno (ukáže se „plovoucí“, neopravíme ho). Pak opět korálek, obratlík, korálek, podavač, poslední by měl být vždy korálek, který bude držet podavač na místě. Při prvním otočení zavěsíme platinu.

Výsledkem by měl být jakýsi věnec. Otočný úchyt také upevníme na volný konec nitě - skrz něj propojíme náčiní a hlavní rybářský vlasec.

Nyní můžete uložit háčky.Délka vodítka si volí sám rybář, nejlepší volba je 3-6 cm. Používá se pro ně speciální rybářské vlákno - trvanlivé, ale prakticky neviditelné pro rybolov ve vodě.

Poté, co jste provedli řadu takových jednoduchých akcí, můžete získat lepší a efektivnější náčiní, které můžete i přes jméno chytit kapra, plotice, kapra nebo pražma.
5.3
2.7
3.3

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...