» Z webů » Speciální »Vodní dýmka z láhve, s manometrem a vakuometrem

Vodní dýmka z láhve, s manometrem a vakuometrem
Vítám všechny fanoušky k řemeslu, navrhuji zvážit pokyny pro výrobu neobvyklé vodní dýmky udělej to sám. Autor použil dostupné materiály k montáži, jedná se o díly pro klempířství, skleněnou láhev, manometr a další. Domácí vybavený měděnou cívkou, která vám umožní ochladit kouř, a díky tomu vypadá domácí produkt zajímavěji. Jako zajímavý doplněk autor uvedl přepracovaný manometr, nyní ukazuje nejen zvýšený tlak, ale také „vakuum“ (stupeň vakua při nasávání kouře). Pokud vás projekt zajímá, navrhuji jej podrobně prostudovat!

Materiály a nástroje používané autorem:

Seznam materiálů:
- měděná trubka;
- skleněná láhev (vhodný tvar);
- hadice ze sprchy;
- manometr;
- mosazné armatury;
- mosazná trubice;
- ocelová koule;
- ocelová sprchová hlavice (konev).

Seznam nástrojů:
- hořák, pájka, tavidlo;
- tiskárna;
- ruleta;
- kleště;
- šroubovák atd.

Domácí výrobní proces:

První krok. Základna a cívka
Prvním krokem je vytvoření cívky. Jeho autor se stočil z měděné trubice. Průměr spirály se volí v závislosti na velikosti použité láhve. Připájíme kování pro připojení hadice ke koncům potrubí, stejně jako kování pro připojení cívky k vodní dýmce.
Také jsme vytvořili základ, autor použil velkou mosaznou vodovodní armaturu, dno bylo uzavřeno kusem měděného plechu. V případě potřeby lze cívku připájet k základně.
Krok dva Tělo vodní dýmky
Sestavujeme tělo vodní dýmky, zde autor použil mosazné vodovodní kohoutky a další části pro zásobování vodou. Na konstrukci je instalována měděná část ve formě kužele, je třeba nainstalovat celou tuto strukturu na láhev. Všechny uzly musí být dobře pájeny, vše musí být vzduchotěsné.

Vyrábíme také trubici, která bude ponořena do láhve, autor ji má v mosazi. Připájíme odpovídající tvarovku (tvarovku) na konec trubice a připojíme ji k vodní dýmce. Na konci dílu zbývá dobře opláchnout a očistit od toku.

Krok tři Tlakoměr a montáž hlavní části
Vrcholem projektu je tlakoměr, jehož autor se rozebral a překonfiguroval tak, aby také vykazoval vakuum. Výsledkem je, že když je kouř nasáván, šipka se bude na zařízení ohýbat doleva. Při foukání vodní dýmky se šipka ohne doprava a ukazuje stupeň zvýšeného tlaku. V domácím měřítku autor nainstaloval papír, stylizovaný jako steampunk, lze jej vytisknout na tiskárně. Používáme další tričko a tlakoměr na jeho místo.

Do kuželovité části autor vložil gumovou vložku, která umožní těsnění láhve.


Krok čtyři Odvzdušňovací ventil
Vodní dýmka má proplachovací ventil, sestává z úhlového spojení s koulí uvnitř. Když vdechnete kouli, uzavře se kanál a při vyfukování koule stoupá a uvolňuje kouř. Pro ochlazení vodní dýmky nebo pro vytlačení přehřátého hořkého kouře je nutné očištění.

Krok pět Montáž a testování
Do vodní dýmky jsme vložili dýmku, která je ponořena do vody nalité do láhve. Na vrcholu této trubice je kuřácká mísa. Mimochodem, taková miska může být vyrobena z ocelové sprchové hlavice. Na misku natáhneme fólii a dáme uhlí na vodní dýmku.Připojíme sprchovou hadici k cívce a na hadici lze našroubovat měděnou trubku, skrz kterou bude vdechován kouř. Zapálíme vodní dýmku, nezapomeňte nalít vodu do láhve. Všechno funguje dobře a co je nejdůležitější, zajímavé.

Projekt je dokončen, doufám, že se vám domácí práce líbila a že jste pro sebe našli užitečné myšlenky. Hodně štěstí a kreativní inspirace, pokud se rozhodnete to zopakovat. Nezapomeňte se s námi podělit o své nápady a domácí věci!
10
9
9

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
2 komentář
Korolev,
Vyměnili jsme si nelíbí. Je to zábava? Ještě stále nestačilo, aby Voroněžův muž porazil Kurského (VÁS).

Bojovali jste se svou ženou? Špatná nálada? Vypálili jste z práce?

Přestaňte na místě šikanovat.
manometr, nyní ukazuje nejen zvýšený tlak, ale také „vakuum“ (stupeň vakua při nasávání kouře)
V jakých jednotkách? Ano, a kde: „Ministerstvo zdravotnictví varuje ...“? xaxa

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...