» Z webů » Speciální »Elektrické kolo pro drift s motorem 500W

Elektrické kolo pro drift s motorem 500WVítám všechny fanoušky k řemeslu, navrhuji zvážit pokyny pro výrobu elektrického kola pro unášení udělej to sám. Takové domácí vaše děti to ocení, ale nedůvěřovat příliš malému zařízení. Autor vybavil domácí elektromotor 500 W, motorka se zrychlila docela dobře. Charakteristickým rysem této techniky je, že na zadní nápravě jsou dvě kola, která jsou schopna otáčet se kolem své osy o 360 stupňů. Výsledkem je, že auto snadno přechází do U-zatáčky, pokud zrychlíte a prudce otočíte volantem, to vše dává vynikající adrenalin. Pokud by to nebylo pro tuhost zadního odpružení, na domácím trhu by bylo možné jezdit po polní cestě a dalších nárazech. Pokud vás projekt zajímá, navrhuji jej podrobně prostudovat!

Materiály a nástroje používané autorem:

Seznam materiálů:
- pravoúhlé profilové trubky;
- starý na kole;
- 500W motorové kolo a ovladač;
- vhodné baterie;
- silná kola pro vozíky;
- kulatá trubka;
- plastové sedadlo;
- volant, kabeláž, elektronický škrticí klapka.

Seznam nástrojů:
- bruska;
- pokosová pila;
- svařovací stroj;
- vrtací stroj;
- ruleta;
- barva na kov.

Domácí výrobní proces:

První krok. Přední rám
Autor vzal přední část rámu hotovou, proto bylo potřeba staré kolo. Odřízli jsme přední část řízení od rámu, odstranili jsme vše zbytečné a kov rozžhavili na lesk.
Dále autor zkrátil zátku na požadovanou délku a prořízl jí uši pro instalaci motorového kola.

Krok dva Zadní nosník, rám přivařte
Vyrábíme zadní paprsek, k tomu potřebujete kus profilové trubky. Svařujeme nebo připevňujeme kola pro vozíky na konce potrubí. Kola by se měla snadno otáčet o úhel 360 stupňů, kola vybíráme co možná nejsilnější a nejspolehlivější, je lepší vzít co největší průměr.


Jakmile je zadní světlomet připraven, odřízněte další dva kusy potrubí a přivařte celý rám. Je žádoucí svařovat konce trubek s ocelovými deskami, protože uvnitř se hromadí nečistoty, díky čemuž se rám rychle hnije.Ihned po svařování vyčistíme svary a rám můžeme natřít.

Krok tři Volant
Autor použil zakoupený volant, je pohodlně nastavitelný pro náklon, šířku atd. Na volantu je umístěna elektronická rukojeť škrticí klapky. Voltmetr zde nebude na svém místě, takže můžete sledovat stupeň nabití baterie.


Krok čtyři Baterie
Vložili jsme baterie, nejlepší místo pro ně je zadní paprsek, autor nalepil baterie na oboustrannou pásku. Nakonec byly baterie stlačeny shora pomocí ocelové konzoly, kterou lze pomocí šroubů přišroubovat k nosníku.


Krok pět Brzda
Brzdový systém je zabudován do motorového kola, autor upravil smyčku pouze pro kabel tak, aby se pedál pod nohou otočil.
Ve stejném kroku autor vložil další smyčku, která zabraňuje otáčení střední části kola.

Krok šestý Konečná montáž a testování
Nakonec připojíme regulátor střídavého motoru k rámu a připojíme kabeláž. Připojujeme dráty k rámu, nic by nemělo viset. Řídicí jednotka může být skryta v plastové nádobě, aby se nedostala nečistoty a možná voda.

Domácí produkt je připraven, k jízdě musíme použít helmu! Autor zrychluje poměrně rychle a vstupuje do rohů velmi dobře, ale na začátku to bude nějakou zkušenost. Kolo vypadá skvěle a ve skutečnosti je to dobré, každý teenager bude potěšen takovými domácími věcmi!
Projekt je dokončen, doufám, že se vám domácí práce líbila a že jste pro sebe našli užitečné myšlenky. Hodně štěstí a kreativní inspirace, pokud se rozhodnete to zopakovat. Nezapomeňte se s námi podělit o své nápady a domácí věci!
0
0
0

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...