» Z webů » Speciální »Zásuvka na klíč

Zásuvka na klíče

Ahoj drahý obyvatelům našich stránek a návštěvníci webu.
V tomto článku vás upozorním na domácí držák klíčů ve formě patice, vytvořený autorem kanálu YouTube Crazy Workshop.
Tento domácí produkt bude pravděpodobně užitečný v každé domácnosti. Nakonec, když jsme se vrátili domů, první věc, kterou jsme klíče umístili kdekoli. A je dobré, pokud na to existuje trvalé místo ...


K vytvoření tohoto domácího produktu autor používá:
- pásová pila
šroubovák
brusný kotouč
Vrtací stroj
- předvrták,
centrování hmoždinek,
Sekáč
kladivo.

K vytvoření tohoto držitele klíče používá autor dvě lepená prkna. Obecně je tento domácí produkt z hlediska použitých materiálů velmi ekonomický.

Středová čára je nakreslena na obrobek, označující střed prutu (pro větší pohodlí zavolám obrobek). Poté jsou ve stejné vzdálenosti od sebe nastíněny body - střed budoucích děr. Pomocí vrtacího stroje a vrtáku Forstner jsou napodobeny 4 otvory, které simulují vybrání v zásuvkách zástrčky. Nepotřebná část obrobku je odřezána.Autor vyrábí zátky pro vývod z odřezané části lišty. Poté, co nakreslil tvar, který potřebuje na jedné straně, odřízne obrobek pásovou pilou. Ze zbytku lišty tedy získáte 4 vidlice - bez odpadu materiál.

Pomocí brousicího kotouče se obrobek uvede do požadovaného tvaru, přičemž konce mají špičatý, hladký tvar. Na konci vytváří otvory pro závitové kroužky s klíči. Soubor přináší konečný lesk.Na frézce zakulacuje konce a boční plochy výstupu. Na spodní straně vidlic vyvrtejte otvory pro nohy nebo špendlíky, jak se v některých případech nazývají.

Aby se vytvořily vybrání pro nohy zástrček v samotné zásuvce tak, aby se shodovaly s otvory, autor používá středy pro hmoždinky. Vloží je do otvorů ucpávek a zacvakne do vybrání vývodu, autor obdrží přesné místo pro vrtání děr. Aby byly ve stejném úhlu, jsou na okraje vývodu naneseny vodicí značky a provádí se na nich vrtání. U nohou se používají hmoždinky, lepí se na vidlice.


Klíčový strážce je téměř připraven. Pro větší realismus se autor rozhodne nainstalovat kolébkový spínač. Dláto označí jeho umístění a vybere pro něj dláto. Soubory vyrovnaly jeho stěny. Poté všechny hotové výrobky zakryjeme olejem. Nastaví přepínač. Zašroubujte vruty do zahloubení. Dvě malé až střední a dvě velké až extrémní. Malé samořezné šrouby hrají čistě dekorativní roli a pomocí velkých se zásuvka připevňuje ke zdi.Na trhu existuje spousta různých velikostí, tvarů atd. hospodyně. Můžete si vybrat pro každý vkus. Domácí produkt tohoto autora je však vhodný pro svou novost a neobvyklé provedení. To nakonec skončiloNa to se s vámi rozloučím. Přeji všem úspěch a kreativní nápady!
10
10
10

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
2 komentář
Hlavní věc je, že to není shandarahnok! xaxa
Rozhodně skvělá věc!

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...