» Truhlářství »Kuchyňská police 2 v 1. Pro mikrovlnnou troubu a chléb

Police do kuchyně 2 v 1. Pro mikrovlnnou troubu a chléb


Ahoj drahý obyvatelům našich stránek a hosté tohoto webu!

V tomto článku vám řeknu o tom, jak jsem v kuchyni připravil polici pro mikrovlnnou troubu a chlebíček.

Police bude vyrobena z dřevotřísky.

K tomu jsem použil následující nástroje:
Elektrická skládačka
šroubovák
vrták,
bruska
Kladivo
-klíč pro euroosluchy,
- železo, stejně jako značení příslušenství.

Upevňování dílů hlavně na vruty do dřeva, s výjimkou police, na které stojí mikrovlnka. Připevňuje se k zadní stěně na euro šrouby.

Práce není náročná. Každý, kdo má v úmyslu opakovat stejný produkt nebo vyrobit něco nového ve svém designu, se bude moci vypořádat v závislosti na svých potřebách.

V mých obchodech z loňského roku je několik dřevotřískových desek ze starých cigaretových polic, jejichž rozměry jsou 120x60x1,5 cm, a proto jsem se rozhodl je použít několik pro tento domácí produkt. Poté, co jsem se rozhodl pro velikost zadní strany police, kterou jsem vypočítal na základě délky / šířky / výšky mikrovlnné trouby a krabice na chleba, jsem nakreslil dřevotřísku. Dále viděl a odstranil vše, co nepotřebovalo z obrobku pomocí skládačky podél obrysového obrysu. Ukázalo se, že je to taková část police - zadní stěna. Pro snížení hmotnosti konstrukce a pro krásu bylo provedeno vybrání shora a oválný výřez v těle stěny (i když při pohledu dopředu řeknu, že po instalaci předmětů, pro které byl vytvořen na tuto polici, se toto vybrání a ovál stalo prakticky neviditelným).


Po dokončení práce se zadní stěnou přistoupím ke zbývajícím detailům, konkrétně jsem vyřízl obdélníkový polotovar, na který budou instalovány pece a svislé nosné proužky. Výrobek nejen dodá sílu, ale také poslouží jako podpěry pro polici trouby. Dále vystřihněte oblouky. Budou hlavní oporou police, nebude to zbytečné, protože mikrovlnná trouba je docela těžká.


Pokračuji v sestavování dostupných dílů. Po označených policích na zdi připojovacího bodu k němu vyvrtám otvory pro eurošrouby.Rozhodl jsem se je použít, protože tato police bude mít největší váhu, proto by úchyty měly být důkladnější. Předem jsem dělal díry ve všech detailech. Dále nastavte lištu. Upevnímu je běžnými šrouby ze dřeva. Jak vidíte na fotografii, hrana police připevněná ke zdi leží pouze na koncích těchto lamel, takže zatížení na upevňovacích prvcích po instalaci pece bude rovnoměrně rozloženo na všechny lamely. Ve stejné fázi práce jsem upevnil hlavní podpůrné oblouky. Neutahoval jsem šrouby úplně a neinstaloval jsem je všude. To je způsobeno tím, že po sestavení všech domácích výrobků ji vezmu zpět, abych vyleštil konce, namalil některé části a nalepil koncovou pásku.


Po instalaci udělám zbytek polic. Jeden pod chlebem a dva malé, které nainstaluji po stranách. Přijaté prvky opravím na struktuře. Také přišroubuji polici pro boxy na chleba k dolním částem oblouku.

Na malých horních policích nebude zatížení příliš velké, ale stále se rozhoduji pro ně vytvořit další boční výztuhy. K tomu používám zbytky dřevotřísky získané po řezání oblouků. Všechno se hýbe.

Police je téměř připravená. Rozebírám, vyleštím všechny koncové části a přilepím na ně pásku. Podpěry police byly natřeny jasně akrylovou barvou. V mém případě zůstává jeden důležitý detail: instalace poháněných nábytkových matic na zadní část police. Potrubí prochází v místě, kde budu zavěsit polici. Neexistuje tedy způsob, jak zavřít polici proti zdi. Tyto ořechy tento problém vyřeší. Po jejich instalaci jsem do nich našrouboval šrouby. Odstrčili poličku od potrubí a já jsem ji mohl klidně zavěsit. Tyto šrouby také slouží k zarovnání celé struktury vzhledem ke zdi: stačí je otočit, abyste dosáhli požadovaného výsledku.
Položil jsem pásku ve tvaru písmene U na konce polic pro mikrovlnnou troubu a chléb a položil ji na tmel. Pro větší sílu jsem jel v ozdobných karafiátech.

Nakonec se tento produkt ukázal zde:


Zůstává vložit ozdobné krytky do uzávěrů šroubů a vzhled bude mnohem lepší.
Manželka byla spokojená. Vypadá to, že ...)))

P.S. Neměl jsem úmyslně vazby na dimenze, protože pro každého se budou lišit v závislosti na tom, co chcete nainstalovat na polici. Pokud potřebujete rozměry konkrétně pro tento konkrétní design - napište mi e-mail na www.bgm.imdmyself.com
8.5
8
9.5

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...