» Truhlářství »Krmítko„ Hut “

Krmítko „Hut“


Ahoj drahý obyvatelům našich stránek a jen ti, kteří se rozhodli jít na tento web!
Ještě jednou chci upozornit na mou práci, vyprávět a podrobně popsat proces její výroby - od nápadů po realizaci v životě. Tento domácí produkt z hlediska složitosti lze pravděpodobně připsat průměru, i když se při jeho výrobě neočekává nic složitého.

Pro práci jsem použil následující nástroje:
Elektrická skládačka
- šroubovák a vrtačky různých průměrů,
-UShM s okvětním plátkem pro hrubé čištění dřeva a bruskou, již pro důkladnější broušení,
Sekáč.
Kladivo
sekerový a administrativní nůž, měřicí nástroj.

Všechny části produktu byly upevněny samořeznými šrouby na dřevo a akvárium.
Trochu o myšlence výskytu. Soused u domu zavěšil krmítko, na kterém si docela často bylo možné všimnout různých ptáků. Při chůzi s dítětem mě neustále vedl na toto místo, abych se podíval na ptáky, pokud tam byli. Ale protože není vždy možné klidně chodit kvůli počasí a je problematické to vysvětlit malému dítěti, je nemožné podívat se na ptáky, které tolik miloval. Proto jsem se rozhodl vyrobit svůj podavač a umístit jej tak, aby byl jasně viditelný z oken domu. Proto má dítě za každého počasí příležitost pozorovat chování ptáků a zkoumat je.

Aby podavač sloužil delší dobu, protože stejně to bude stále na ulici, bez ohledu na srážky, udělal jsem jeho základnu z desky o tloušťce 20 mm. Nejprve jsem na papír nakreslil úplnou šablonu. Vystřihnul jsem ji, připevnil na desku a kroužil ji jednoduchou tužkou podél obrysu. Abychom ušetřili čas a mohli jsme skončit se stejnými částmi, dvěma deskami, ze kterých budou vyříznuty boční stěny produktu, spojil jsem se dohromady a poté jsem začal obřezávat obě části současně. Vyleštil jsem výsledné polotovary. Na místech, kde jsem nemohl normálně proříznout skládačku, jsem ji musel upravit už pomocí fréz a řezaček. Nakonec se to stalo:Popis práce provedu ve stejném pořadí jako všechny části podavače. Proto nyní popisuji vytváření střešních tašek. Pro její výrobu jsem použil borovicový blok, který jsem sekal do tenkých forem se sekerou. Každá z nich byla postupně rozdělena na dvě části.Poté, co jsem nakreslil okraj dlaždice, kterou jsem potřeboval na jednu kostku, jsem ji použil jako šablonu pro všechny ostatní. Celý výrobní proces byl omezen na skutečnost, že jsem jednoduše zaokrouhlil jednu matricu z jednoho konce úředním nožem. Naštěstí to bylo velmi snadné díky tloušťce obrobků a skutečnosti, že dřevo bylo surové. Další byl dvoudenní proces sušení. Prostě leželi na podnose v plynovém kotli. Dobře uschnout. Tloušťka dlaždic není stejná. Poté, co uschli, aby se části vyleštily, jsem se nerozhodl, že konečný produkt dodá přirozenější vzhled.Poté přistoupil k výrobě následujících dílů nezbytných pro konečnou montáž výrobku. Také jsem udělal dno 20 mm. desky. Po odřezání obrobku o velikosti, kterou jsem potřeboval, jsem ho vyleštil. Na bočních stěnách, v místech, kde by se dno mělo instalovat, jsem vybral pro své rozměry drážky. Pila na kov, pro přesnější řez, dělala řezy. Sekáč si vybral všechno zbytečné. Pro pohodlí připevnění bočních stěn a dna jsem předem provedl otvory v drážkách. Po vložení samořezných šroubů do nich ze zadních stěn jsem je stočil do spodní části podavače. Protože všechno bylo odříznuto skládačkou, nemohl jsem dosáhnout dokonalého řezu. Přesto byla pozorována malá odchylka v jedné ze stěn od pravého úhlu. Tento problém byl vyřešen při instalaci střechy. Vyrobil jsem to z překližky 4 mm. Na stranu boční stěny, kde nebylo zakřivení pozorováno, jsem překližku vytáhl ze strany problému. Výsledkem bylo, že obě boční stěny měly pravý úhel. Při upevnění střechy jsem našrouboval překližku s překližkou tak, aby čepice nevyčnívaly nad povrch. Aby nedošlo ke ztrátě nárazníků z krmiva. Vyrobil jsem je z tyče 10x40 mm. Umístěte je pod úhlem uvnitř podavače. Abychom se vyhnuli skutečnosti, že při kroucení šroubů mohou prasknout, nejprve jsem udělal díry. Zároveň ve stěnách a stranách. Teprve poté je konečně nainstalovali a opravili na správných místech.
Původně se plánovalo, že v této fázi zůstane podavač v této formě, kromě šindelů. Když jsem však znovu prohlédl prakticky připravenou jídelnu, rozhodl jsem se, že něco chybí. To se stalo oknem. Opět jsem použil papírovou šablonu, vystřihoval jsem z ní obdélník, abych označil okno na jedné ze stran. Po proříznutí obdélníkové díry jsem si všiml, že vnější řez je přímější než vnitřní řez. Tam už plátno šlo co nejdříve. Důvodem byl boční opěrný válec, který odletěl z místa. Jakmile se vyrovnal co nejdříve, napil se, a po jeho okrajích vytvořil přistávací vybrání pro sklo. Na střechu byl nainstalován bar, který hraje roli komína. Myslím, že chata má zajímavější vzhled. Poté začal vyrábět okenní rám. Ze stejné překližky ve 4 mm. a vypil to. Také jsem viděl hledí, které je instalováno nad oknem a podpůrné rohy.Celá struktura byla lakovaná. Pokračuji v instalaci plexiskla do otvoru okna. Vymažím vybrání v rámu silikonovým akváriovým tmelem a tam vložím sklo. Kromě toho jsem nastavil napodobení rámu. Upevněte jej pomocí 10 mm hřebíků v kruhu. Pevný rám tlačil sklo blíže ke zdi. Upevnil jsem podpůrné rohy a hledí na ně.Dalším krokem je pokládka střešních tašek. Také jsem ji přilepil akváriovým tmelem. Volba na něj nebyla náhodou. Nemá strach z vlhkosti, což je důležité v případě srážek. O sněhu zatím nemohu říci nic definitivního. Krmítko visí jen několik týdnů. Doposud nepadla ani jedna dlaždice, což dává určitou naději na bezpečný a dlouhý životnost. Dlaždice byla také lakovaná. A rám a hledí jsou bílé akrylové barvy.
Výsledkem bylo, že po všech výše uvedených manipulacích jsme dostali takový podavač.
Podle plánu to zavěsil před okna domu.Nyní, když řekneme dítěti, že budeme pozorovat ptáky venku, nejprve uteče k oknu a ukazuje na krmný žlab a teprve potom se oblékne. Pár dní práce a radost z celého moře!
8
9
8

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...