» Domácí domácí »Unikátní mosazná vodní dýmka do-it-yourself

Unikátní mosazná vodní dýmka pro kutily
Vítám všechny fanoušky k řemeslu, navrhuji zvážit pokyny pro výrobu vodní dýmky z mosazi udělej to sám. Ukázalo se, že vodní dýmka autora je krásná, spolehlivá a funguje dobře, ale autor nesestavil design správně. Podstatou vodní dýmky je to, že kouř prochází vodou, čímž je ochlazován a poněkud vyčištěn, s autorem kouř přechází nad vodu. Tuto konstrukci však lze snadno upravit jednoduchým prodloužením trubice vstupující do nádrže. Autor otočil téměř všechny podrobnosti na soustruhu, bez kterého se neobejdete. Autor použil hotovou skleněnou nádrž. Pokud vás projekt zajímá, navrhuji jej podrobně prostudovat!

Materiály a nástroje používané autorem:

Seznam materiálů:
- kolo z mosazi pro soustružení;
- vodovodní těsnicí guma (podložky);
- misku na kuřáckou směs;
- skleněná nádrž;
- silikonová hadice;
- ocelová kulička z ložiska.

Seznam nástrojů:
- soustruh;
- vrták;
- plynový hořák, tavidlo, pájka;
- svěrák;
- lešticí stroj;
- korunu na sklo.

Výrobní proces domácí:

První krok. Soustružnické práce
Nejprve autor vyrobí všechny potřebné detaily z mosazi. Jedná se o různé ořechy a spojení a další podrobnosti. Velikost dílů se volí podle průměru existujících trubek, pro tyto trubky se musí také vybrat gumové trubky. Můžete sledovat výrobní proces podrobněji ve videu.

Krok dva Tee assembly
Na výstupu ze skleněné nádrže, v horní části, je tričko, skrze něj se nasává kouř. Hlavní důležitý detail tohoto odpaliště lze považovat za ventil, jako blokovací mechanismus se používá ocelová koule. Při nadýchání uzavřete ventil a pokud ho silně foukáte do vodní dýmky, ventil se otevře a uvolní kouř.


Tento ventil je potřebný k propláchnutí vodní dýmky, což umožní ochlazení kouře uvnitř, vytlačení hořkého přehřátého kouře atd. Nad ventilem je umístěn speciální kryt s otvory a skrz ně vystupuje kouř.

Autor shromažďuje tričko odpájením, podrobněji je proces vidět na fotografii.

Krok tři Sluchátka
Řezáme potrubí na požadovanou délku a ohýbáme, aby se ohýbalo, autor jej zahřívá plynovým hořákem. Jedna trubka bude svisle vyčnívat ze skleněné nádoby, bude to přívodní trubka. Miska kuřácké směsi bude umístěna na horní část trubky, pro instalaci mísy autor zpracoval mosaznou armaturu a připájel na konec trubky.

Dobře, držíme druhý kus dýmky v našich rukou a nasáváme kouř.Krok čtyři Leštění, montáž a testování
Když je vše připraveno, vyleštíme všechny podrobnosti na stroji, nyní si můžete sestavit domácí produkt. Nezapomeňte vložit kouli do odpaliště. Na přívodní trubku jsme vložili keramickou misku, do ní jsme vložili kuřáckou směs. Fólie se obvykle umisťuje na směs, na fólii klademe uhlí.Po nalití vody do vodní dýmky se snažíme na sebe přitahovat kouř. Pokud bude obtížné táhnout, musíte snížit hladinu vody. Pokud je příliš snadné táhnout, kouř může být příliš horký, musíte najít optimální hladinu vody. Obecně platí, že autor z přítomnosti takového domácího výrobku foukal a šťastný.

Projekt je dokončen, doufám, že se vám domácí práce líbila a že jste pro sebe našli užitečné myšlenky. Hodně štěstí a kreativní inspirace, pokud se rozhodnete to zopakovat. Nezapomeňte se s námi podělit o své nápady a domácí věci!
0
0
0

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...