» Z webů » Speciální »Multifunkční„ švédská zeď “ve dveřích

Multifunkční "švédská zeď" ve dveříchTento článek se týká zejména rodin s dětmi žijících v bytě.

S omezeným prostorem není vždy možné do bytu instalovat sportovní vybavení. Mnoho šetří místo tím, že do dveří instaluje vodorovnou lištu. Ale tento způsob upevnění má nevýhody: vodorovná lišta je vždy pevná ve stejné výšce, pro instalaci vodorovné lišty musíte vyvrtat otvor, můžete ji použít pouze pro jednu operaci vytažení.

Řešení, které Master nabízí, je nainstalovat švédskou zeď do otvoru. Ale na této zdi se příčky pevně nepřipevňují. Za prvé je možné nainstalovat jednu nebo několik příčných tyčí, za druhé je možné je nastavit na výšku, zatřetí lze příčku použít jako podpěru pro jiné sportovní vybavení, za čtvrté, příčky jsou rychle namontovány a rychle demontovány a za páté takové stěny mohou být využívány dětmi a dospělými různého věku a postavení.

Nevýhodou takového sportovního přístroje je skutečnost, že zužuje dveře, ale můžete jej opravit (pokud je to možné) hned vedle otvoru, jak to udělal pán.

Nářadí a materiály:
- Dvě desky;
-Dřevěné příčky pro stojany;
-Fastery;
- Překližka nebo silná lepenka pro šablonu;
-Bar;
- Vrták s vrtákem Forstner;
-Kruhová nebo ruční pila;
- šroubovák;
- Odpadní papír;
- Svorky;
- pásová pila;
Fréza;
Kladivo

Krok 1: Šablona
Nejprve musíte vytvořit šablonu. Začněte vrtáním otvorů o průměru menším než příčka. Mistr vyvrtal tři díry ve tvaru písmene „L“ a zbytek stromu ořízl pásovou pilou.
Krok 2: Řezání drážky
Nyní pomocí šablony musíte vystřihnout drážky v regálech. Master označí a vyřízne drážky po celé délce stojanu. Rozteč mezi drážkami je 20 centimetrů. Je důležité vložit drážky koaxiálně na oba stojany.


Krok 3: Instalace
Upevňuje stojany po třech šroubech. Při instalaci je také důležité zajistit, aby drážky byly na stejné úrovni.


Krok 4: Příčníky
Řezané tyče na délku.Průměr drážky je o něco menší než průměr příčky. Při instalaci příčných nosníků je hlavní na jejich koncích brousí do oválného tvaru. Tím se zabrání vyčnívajícím příčkám z drážek a posouvání.Další ochranou proti vyskočení je instalace klínu.Všechno je připraveno. Jak již bylo zmíněno, sportovní vybavení je multifunkční. Může být použit jako švédská zeď i jako vodorovná lišta, jako podpora pro stěnu horolezce můžete zavěsit houpačku nebo skoky pro nejmenší sportovce.


9.7
9.7
9.3

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
2 komentář
Host Lyokha
Výborně. Ale také bych vložil rohy (stěny a konstrukční prvky) gumovými podložkami.
Dlouhou dobu jsem si udělal příčku v chodbě do kuchyně, vysoko, přímo pod stropem, jen abych zavěsil, narovnal se zády. A před dvěma lety neúspěšně odskočil, stál přímo pod ním, dostal silnou ránu z přímé paže - rameno, léčil ramenní kloub po dlouhou dobu. Jednou, na cestě k dalšímu postupu, jsem spěchal, spadl, zranil druhý ramenní kloub! xaxa

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...