» Modelování »Toustovačská socha

Socha toustovačePokud váš toaster není v pořádku a všechno v něm je tak zrezivělé a drobivé, že nemá smysl opravovat, můžete z něj udělat neobvyklou sochu pomocí rady autorů Instructables pod přezdívkou M.C. Langer.

Kromě toustovače si mistr vezme ... obecně je vše, co přijde do ruky, kratší. Nemáš přesně to samé? Přemýšlejte o tom, co nahradit stávajícím. Tato socha není určena k přesnému opakování, ale spíše k bezplatnému vyplacení. Neexistují žádní dva umělci, kteří vidí totéž a mají stejné prostředky.
Master odstraní vše těžké z toustovače (samozřejmě odpojené od sítě), přičemž ponechá jeden případ:


Master rozebírá svorku z Dewarovy nádoby, která je určena k ukládání kapalného dusíku, na dvě části. Vyvrtat díry do polovin svorky. Budou to „nohy“ sochy. Připojuje dvě dokovací stanice pro bezdrátové myši s rohy. A to budou „boty“.

Rozebráno samozřejmě také ve formě odpojené od sítě, vadná jednotka PSU od herní konzole Nintendo 64. Tělo bloku se používá k připevnění „nohou“ k „cephalothoraxu“ sochy - toustovač.


Z „palačinek“ z pevného disku s velkým počtem špatných sektorů (pokud měl potřebná data, je nutné je před otevřením zálohovat) a plastových částí z rozbitého dětského kočárku, udělá mistr dvě „drápy“ sochy.


„Ruce“ sochy jsou kousky kovových trubek ze stejného kočárku. Pružiny mají dekorativní účel.


Otočením pouzdra z toustovače vyvrtá mistr otvory v držadlech pro nošení a přidává rohy „ramena“. Odstraňuje zásobník na drobky, ohýbá jej a přidává případ z jednotky PSU konzoly Nintendo 64.

Mistr vyvrtá díru před toustovačem, instaluje ventilátor baterie a čočku. Ventilátor je upevněn na krytu baterie - je připojen k tělu toustovače. Samozřejmě je poškozen i ventilátor i čočka.


Případ z napájecího zdroje notebooku, který se okamžitě vyprázdnil pánovi, se promění v lampu, která se instaluje uvnitř toustovače, takže svítí skrz všechny trhliny, včetně velkých zahloubení na kousky chleba. Lampa v lampě musí být samozřejmě nainstalována LED a nesmí být kompaktní zářivka, jako ve verzi master.


Všechny části sochy jsou připraveny, mistr je sbírá.
A zatímco někteří propagují anti-plushinismus, jiní jsou z toho jen šťastní - kdo dostane části pro takové sochy.
0
0
0

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...