» Aliexpress » Nářadí a přípravky »Nože pro domácnost

Lineman nože


Tyto nože jsou navrženy tak, aby usnadňovaly provádění elektrických prací souvisejících s odizolováním kabelů a vodičů. Řezná část těchto nástrojů je vyrobena z chrom-vanadiové oceli - má antikorozní vlastnosti, vyznačuje se zvýšenou odolností proti opotřebení, pevností a tvrdostí. Tvrdost oceli deklarovaná prodávajícím je 52 HRC. Pouzdro nože je vyrobeno z plastu. Pro snadné použití je na jejich držadlo nanesen jemnozrnný protiskluzový povlak a pod prst je kladen důraz. Kromě toho je v rukojeti vytvořen otvor pro montáž.

Prodávající má dva typy nožů: s rovnou čepelí (délka nože - 190 mm, délka čepele - 50 mm) a se srpovou čepelí a patou (délka nože - 185 mm, délka čepele - 40 mm). Při objednávce si můžete vybrat nůž určitého typu nebo sadu dvou kusů najednou (poněkud levnější). Nože jsou docela lehké - jejich hmotnost je asi 90 gramů. Prodávající prohlašuje, že tyto nástroje mají certifikaci VDE a GS (tato informace je duplikována na rukojeti nožů), což znamená, že je lze bezpečně používat za střídavého proudu až do 1000 V. K noži je přiložen ochranný kryt, na kterém je použit obrázek typu nožů. Povšimněte si, že hlavními rysy srpového nože je snadné otevření izolace (kvůli oboustrannému ostření) bez jakéhokoli rizika poškození jádra, protože pata pájená na konec její čepele zabraňuje dalšímu pronikání řezné části.

Je třeba poznamenat, že kvalita ostření nožových nožů se liší od šarže k šarži, a proto může být nezbytné upravit ostří. Kromě toho u nože s „patou“ může mít „pata“ sama defekty refluxu, takže pro nejlepší výsledek může být také nutné oříznout.


Cena: ~ 700

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...