» Aliexpress » DIY materiály »Silikonové formy

Silikonová forma


S pomocí těchto forem jsou velmi často všechny druhy dekorací vyrobeny z epoxidové pryskyřice, a pokud není možné vytvořit požadovaný tvar z nějakého důvodu, můžete si objednat hotovou verzi. Tyto formy jsou vyrobeny z průhledného silikonu, což vám umožňuje okamžitě posoudit, jak byly naplněny kompozicí a zda se vytvořily bubliny. Je třeba také poznamenat, že extrakce konečného produktu z formy probíhá bez velkého úsilí, protože silikon je docela měkký. Tato šarže představuje tvar kulového typu. Dodávají se jako sada ve formě monolitického bloku s koulí různých velikostí, jakož i jednotlivých koulí na stojanu a se sklopným pouzdrem.

Velikosti a typy formulářů jsou následující:
• typ formy: monolitický blok / velikost formy: 9,3 mm x 6,3 mm x 2,8 mm (DxŠxV) / typ koulí: protáhlé / průměry koulí: 9 mm, 12 mm, 15 mm, 16 mm, 20 mm 25 mm;
• typ formy: monolitický blok / velikost formy: 11,4 mm x 9,1 mm x 3,4 mm (DxŠxV) / typ koulí: podlouhlé / průměry koulí: 16 mm, 20 mm, 25 mm;
• typ tvaru: jednotlivá koule / typ koule: normální / průměr koule: 30 mm, 40 mm, 50 mm.

Pokud projekt vyžaduje jiný typ formuláře, můžete mu věnovat pozornost tohle hodně. Představuje silikonové formy pro odliv květin, listů, srdcí, pyramid, oblých obdélníků, polokoulí a mnohoúhelníků.

Formy nejsou nejlevnější, ale kvalita jejich výroby je na poměrně vysoké úrovni (neexistují žádné odlévací vady), čehož není vždy možné dosáhnout při vytváření takových forem samostatně, což jistě ovlivní konečný výsledek.

Cena: ~ 492

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...