» Elektronika »3D tiskárna Replika televize Philco Predicta

3D tiskárna Replika televize Philco Predicta

Televizory uvedené ve Fallout 4 mají skutečné prototypy zvané Philco Predicta. V současné době není možné takové zařízení snadno získat a navzdory jeho značným nákladům je pravděpodobné, že nebude fungovat správně. Opravte to - celý úkol, podívejte se na YouTube. Autor Instructables pod přezdívkou piratetv1 se rozhodl udělat udělej to sám 3D replika tohoto televizoru s využitím moderní elektroniky.

Ve vzhledu televizoru hlavní navrhne všechny součásti vytištěné ve 3D domácí a nahrává soubory zde licencován pod CC-BY 3.0. V současné podobě je pouzdro navrženo pro instalaci LCD televizoru s LED podsvícením typu ProScan PLED1526A, ale lze jej snadno upravit před tiskem (nebo po použití souboru, pokud nemůžete upravovat 3D modely) pro jiné televizory a monitory podobné velikosti. Průvodce začne tisknout podrobnosti.

3D tiskárna Replika televize Philco Predicta

Mistr mezi sebou spojuje díly a svařuje je páječkou. Pouze matice a TV deska vyjmutá z krytu jsou upevněny samořeznými šrouby.Šeky. Spojuje kinecope se základnou zakřivenou měděnou trubicí o průměru 20 mm. Ovládací tlačítka jsou rovnoběžná s mikrospínači, které jsou umístěny v držácích s 3D potiskem, takže jsou stisknuta při otáčení knoflíku „PTC“. Vytváří překližkový panel pro instalaci dynamických hlav, který je pokryt látkou.

Úhledně umisťuje komponenty a kabely, přidává dynamické hlavy a přepínač HDMI:

Vezme prázdný případ z dálkového ovladače vintage, stále ultrazvukového, k nim přidává dva domácí pseudo-vintage. Je v nich dálkový ovladač televizoru, přepínače HDMI a zařízení Nexus Player.A můžete uspořádat cosplay na této scéně z filmu Wes Cravena "Electroshock" - na první pohled hororový film, a na druhém - plný jemný humor, kde dobrá postava porazí negativní s podobným dálkovým ovládáním. Po vypnutí hasit, simulovat počítačovou grafiku.
10
5
4

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
1 komentář
Super.

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...