» Domácí domácí » Hodiny »Hodinky s fotografiemi v divizích 3, 6, 9, 12

Hodinky s fotografiemi v divizích 3, 6, 9, 12Autor Instructables pod přezdívkou volndawgville představil jeho švagrovi a švagrovi na vánoční hodinky s fotografiemi svých dětí, když byli velmi malí. Vytvořil pouzdro na hodinky udělej to sám z dřevěné krabičky z doutníků jsem umístil kulaté fotografie na divize 3, 6, 9, 12. Tvorba domácí, nefotografoval každý krok - pořídil pouze konečný výsledek a okamžik podání, a nyní jsou hodinky ve vzdálenosti několika km od něj. Takže pro web Instructables se rozhodl reprodukovat celý proces, tentokrát to dokumentovat.

Pro začátek výroby hodinek připraví master všechny potřebné komponenty a materiály:Stejně jako nástroje:Mistr najde střed krabice a vyvrtá tam díru pro hodiny:
Vrták do pera 25 mm vytváří vybrání pro lepení fotografií. Samotné fotografie jsou laminovány a poté převedeny na kulaté s odpovídajícím průměrem:Vložte je:Naneste tři až čtyři vrstvy polyuretanového laku. Po vysušení se každá předchozí vrstva lehce přebrousí brusným papírem o vysoké zrnitosti a teprve poté se nanese další.Protože hodiny nebudou zavěšeny, ale měly by být instalovány téměř svisle, v malém úhlu, ve výklenku nábytku, Master nalepí dvě gumové nohy na jeho ochranu:Master nereprodukuje některé kroky na nové kopii hodinek, jejich výsledky jsou viditelné na KDPV, kde je zobrazena první kopie. Na místech zbývajících divizí, dokonce ještě před natíráním lakem, vytváří prohlubně s pérovým vrtákem o menším průměru. Tenké kotouče jsou vyřezány z dřevěného sochoru kruhového průřezu o malém průměru, obarveny a nalepeny do těchto vybrání. Do otvoru určeného pro hodinky jej nainstalujete, potom položíme na ruce, vložíme baterii a nastaví čas.

Ale to není hlavní věc, důležitější je radost příjemců daru:Od překladatele: je lepší nestavit druhou ruku na hodinky s ostrým pohybem, bude to dávat, že položka není vintage.
0
0
0

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...