» Kecy "A opět na téma" váš pes svítí, "ale tentokrát - kecy

A opět na téma „váš pes zářící“, ale tentokrát - kecyAutor Instructables pod přezdívkou PiezoMan, stejně jako mnoho milovníků psů, neradi často vyměňuje baterie ve světelných límcích. Zdá se, že napájení LED z piezoelektrických prvků je vynikajícím řešením. Ale ne tak jednoduché ...

Master bere piezoelektrické prvky, obvykle se používají jako emitory zvuku, speciální boty pro psy, diody, prkénko na prkénko, LED modul, elektrická páska, elastická páska, vodiče, nářadí a snídaňová krabička:Měří vodiče podle růstu psa, poté prodlužuje dráty přicházející z piezoelektrických prvků a izoluje spojení:


Usměrňovací můstek je vyroben z diod, prkénku, jako je prkénko, a snídaňové krabičky, jejíž rozměry způsobí v podřízené budově ABC-80-260 komplex méněcennosti. Otvory pro vodiče jsou v krabici propíchnuty vyhřívaným háčkem. Piezoelektrické prvky se rovnoběžně rovnají. Protože pulzy na nich nenastanou synchronně, není nutné myslet na polaritu. Je lepší myslet na skutečnost, že piezoelektrický prvek, který v současné době nevytváří impuls, posunuje ten, který produkuje.Master připojí modul LED k výstupu můstku, který jej zajistí na krytu krabice:
Vytváří obvazy z elastické pásky pro upnutí piezoelektrických prvků k nohám psa a zajišťuje krabici pomocí můstku a modulu LED na límci ze stejné pásky, ale širší:A nyní je pes plně vybaven:A pokud je to tak - svítí se zdravím, pak to nějak mrzutě svítí. Doufám, že s jejím zdravím je všechno v pořádku, jen světelný indikátor je tak. A ona je velmi nepříjemná, když nosí toto všechno na sobě, zejména obří diodový most.Jak skvělá fyzická zkušenost sestoupí. Ale pro praktické použití to vůbec není dobré. Takové měkké záblesky nezvyšují viditelnost psa při přechodu na silnici. Pro ty, kteří zde chtějí dosáhnout dobrých výsledků bez použití baterií, existuje již dlouho řešení, které splňuje princip KISS, konkrétně retroreflektory. A čím větší oblast, tím lépe.

Mimochodem, překladatel měl opravdu rád další dvě instrukce stejného mistra - o turistické snídani a konferenčním stolku z palet.
0
0
0

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
1 komentář
nerad vyměňujte baterie často ve světelných límcích
Montáž můstku do límce není naše metoda, vybereme krabici na oběd! A proč vlastně ne kbelík? A mimochodem, jen přemýšlím, je tento most opravdu nezbytný? A pokud používáte všechny 4 tlapky? : škrábnutí
P.S Škoda, že pes!

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...