» Pro děti »Číslo 1 k prvním narozeninám dítěte

Číslo 1 k prvním narozeninám dítěte


Ahoj drahý obyvatelům našich stránek a hosté tohoto webu!
Po dlouhé, kreativní přestávce, abych tak řekl, vám představím svůj další domácí produkt. Na první narozeniny dítěte jsem byl požádán, abych vytvořil číslo jedna. „Zákazník“ nechtěl kupovat to, co je ve veřejné sféře, konkrétně postavu z balónků, které jsou nyní ve velkém počtu nabízeny v mnoha obchodech ve městě. Jedinou podmínkou, která byla vyslovena, bylo, že konečný produkt by měl být dostatečně stabilní.

Rozhodl jsem se vyrobit postavu z polystyrénové pěny. Poměrně běžný materiál, cenově dostupný a velmi rozpočet. Z nástrojů a příslušenství byl použit ostrý administrativní nůž, pistole s těsnicí hmotou, pravítko, tužka, 30 mm hřebíky, lepicí pistole a tyče, a v důsledku toho byla použita samotná pěna. Velikost listu 1 x 2 m, tloušťka 10 nebo o něco více než mm.
Nejprve jsem postavu postavil na prázdné místo.

Poté, co jsem byl s výsledkem potěšen, prořízl jsem všechny rovné části obrobku úředním nožem pomocí kovového pravítka. Hořákem jsem prořízl zaoblenou dutinu na nose a poté, co jsem ze spirály starého elektrického sporáku postavil bodec nichromového drátu. Je možné z jiného materiálu, ale tento je dobrý, protože je dostatečně elastický a rychle se zahřívá a je také tenký. Takové zboží potřebuje 2 kusy. Jedná se o přední části domácího produktu.


Poté jsem vyřízl obdélníky. Jsou připevněny ke stranám hlavní části výrobku, což jsou hlavní výztuhy celé konstrukce. Upevnil jsem se tmelem. aplikoval ji na konce částí vlnitým pohybem, takže se na části více hodí a dochází k trvalejšímu lepení dílů. Částice jsem nanášel na sebe as pomocí malých karafiátů slepil slepené části dohromady. Jinak by se detaily rozpadly, protože by neměly čas chytit, protože můj tmel neproběhl tak rychle, jak jsem chtěl. Po úplném zaschnutí a upevnění částí obrázku jsem se rozhodl nehnout hřebíček.Seděli dostatečně hluboko a pevně a klobouky, které se dívaly na detaily, nebránily dalšímu zdobení atributu dovolená.

Dalším krokem byla výroba plošiny, která měla zakrýt zakřivený okraj hubice. Když jsem odřízl kus materiálu, který má stejnou šířku jako ostatní boční části, udělal jsem hluboké řezy po celé jeho délce, téměř jsem jej rozřezal na části a ponechal jsem jen pár mm. To je nezbytné, aby součást mohla mít zaoblený tvar a přiléhat k nosu jednotky.


Ale než konečně opravím poslední detail mé postavy, zakrývám nos, pamatuji si přání přítele na stabilitu celé struktury, odřízl jsem pás z tlustého kovu 15 centimetrů dlouhý, očistil ho od rzi a na jednu z jeho stran nanesl vrstvu těsnicího prostředku, umístil jej dovnitř postavy, pevně přitlačené ke dnu s malou hmotností a nechané několik hodin uschnout. Poté, co kovový pás přilnul k základně jednotky a nemohli jste se bát, že by se posunul, jsem nalepil poslední část. Odřízl jsem veškerý přebytek, který vyčníval za okraje produktu.
Takto se postava postarala o hrubou montáž, bez ozdob.


Ve formě hlavního dekoru bylo rozhodnuto použít krepový papír. Květiny byly odříznuty a přilepeny k číslu lepicí pistolí. K okrajům byly nalepeny květiny jednoho odstínu červené a zbývající prostor byl vyplněn v jiném barevném schématu.
Konce čísel byly nalepeny papírem stejné barvy jako květiny.


Nakonec trochu zmatený papírem. Jak se role zmenšovala, byly ohyby na papíře ještě výraznější. Bylo nutné to vyhladit. Po lepení se však trochu narovnala a jak trochu stála.
Díky tomu jsme dostali tak slavnostní atribut, dekorace prvních narozenin dítěte.


Produkt se ukázal jako stabilní, tj. pokud jí ublížila, nesnažila se převrátit a snášela malé ruce dítěte. Možná v budoucnu bude sloužit někomu jinému. Odstranit starý dekor a nahradit ho novým, není problém. Rozměry hotového výrobku: výška 78 cm, šířka 46 cm.

Přeji vám mnoho úspěchů!
10
10
10

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
4 komentář
Autor
s odstavcem 4 zcela s vámi souhlasím úsměv
ale všechny tyto škrty, zatáčky by vyžadovaly hodně času
Nikolai
Jejich řešení by bylo méně výhodné než polystyren.
1. Znáte horkou lepicí pistoli.
2. Vystřihnete jednotlivé díly z listu, ale vzory (vývoj), které jsou ohnuty podél linií.
3. Nehty v pěně nejsou dobré.
4. Každý pán dělá, jak považuje za vhodné pro sebe, a skóre na všech druzích kritiků pohovky! Hodně štěstí! úsměv
Autor
Ahoj Podle mého názoru by bylo jednodušší vystřihnout součásti. Jejich řešení by bylo méně výhodné než polystyren.
Nikdy jsem neschvaloval řemesla vyrobená z vlnité lepenky, ale v tomto konkrétním domácím produktu by výrazně zjednodušil výrobní proces. ano

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...