» Domácí domácí » Hodiny »Záře v temných hodinách z pryskyřice a dřeva

Záře v temných hodinách z pryskyřice a dřeva


Vítám všechny fanoušky k řemeslu, navrhuji zvážit pokyny pro výrobu zajímavých světelných hodinek z epoxidu a dřeva udělej to sám. Epoxy svítí ve tmě kvůli tomu, že autor do něj přidal zářící prášek. Díky záři můžete vidět, kolik času, dokonce i v temné místnosti. Vypadá to domácí vynikající, a projekt nebude tak obtížný, takže pokud vás domácí produkt zajímá, navrhuji jej podrobněji prostudovat!

Materiály a nástroje používané autorem:

Seznam materiálů:
- epoxidová pryskyřice;
- barvivo pro vaši chuť;
- světelný prášek;
- hodinky;
- vhodný kus dřeva;
- olej na dřevo.

Seznam nástrojů:
- akrylový list pro bednění;
- lepicí pistole;
- vrták;
- ruční bruska;
- kompas.

Domácí výrobní proces:

První krok. Příprava dřevěné základny
Jako základ použil autor kousek kmene starého stromu. Jádro stromu se hnilo, takže jej autor opatrně vystřihnul, aby nic nespadlo.

Nyní musíme označovat čísla, autor vše dělá ručně, pomocí kompasu. Můžete si vytvořit označení pomocí hodinek pomocí šipek nebo si je stáhnout z internetu a vytisknout hotovou šablonu. Jako čísla se autor rozhodl vytvořit kruhy ve stromu epoxidové pryskyřice. Abychom problém vyřešili, vezmeme vrták a vyvrtáme výklenek vrtákem, který pak naplníme pryskyřicí.


Krok dva Bednění
Vyrábíme bednění, které vyplní epoxidovou pryskyřici. Pro tyto účely potřebujeme akrylový list, z něhož vytvoříme „dno“, vystřihneme požadovaný kus a přilepíme ho na strom horkým lepidlem.

Ve střední části číselníku by mělo být místo pro instalaci hodinek. K vytvoření takové mezery autor vytvořil další obdélníkové bednění z akrylu a umístil jej do středu. K okamžitému získání díry pro tyč s hodinami nalepil autor kousek dřevěné tyče a obalil ji páskou.


Krok tři Pryskyřice
Smícháme pryskyřici s barvivem podle vaší chuti, autor zředí pryskyřici podle hmotnosti pomocí přesné elektronický stupnice. Pokud chcete, aby pryskyřice zářila ve tmě, přidejte světelný prášek, který si můžete objednat z Číny.

Místa, kde bude pryskyřice nalita, musí být potažena pryskyřicí štětcem, což minimalizuje počet bublin. To je vše, nyní nalijte pryskyřici do bednění. Chcete-li minimalizovat bubliny, vložte nejprve sklenici s pryskyřicí do vakuové komory nebo vytlačte bubliny po nalití vysoušeče vlasů.

Krok čtyři Zpracování
Jakmile pryskyřice ztvrdne, vytáhneme hmoždinku a také z vnitřní akrylové konstrukce vyrazíme, čímž získáme prostor pro instalaci hodinek. Autor leštil rovinu číselníku orbitálním strojem do hladkého stavu. Nyní musí pryskyřice vrátit průhlednost, za tímto účelem autor používá dřevní olej. Také díky takovému povlaku můžeme zvýraznit veškerou krásu dřeva.Krok pět Shromáždění
Chcete-li nainstalovat hodinky, musíte vyvrtat malý otvor pro průměr tyče. Pak použijeme mechanismus s vhodnou délkou tyče a připevníme ji maticí a podložkou. Aby stonek příliš nevyčníval, můžete pod hodinky umístit těsnění nebo podložky.

Závěrem autor uzavřel ruce v souladu se stylem hodinek. Šipky čistíme brusným papírem tak, aby k nim epoxid dobře přilnul. Autor použil rychle schnoucí pryskyřici, která ztvrdla vlivem ultrafialového záření. K pryskyřici přidáváme barvivo a také světelný prášek. Nyní jsou hodinky připravené, všechno vypadá úžasně!

Projekt je dokončen, doufám, že se vám domácí práce líbila a že jste pro sebe našli užitečné myšlenky. Hodně štěstí a kreativní inspirace, pokud se rozhodnete to zopakovat. Nezapomeňte se s námi podělit o své nápady a domácí věci!
7
7.7
7.7

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...