» Pěší turistika, turistika »Kapesní sada pro osvětlení ohně vlastními rukama

DIY do-it-yourself kapesní sada
Zdravím všechny čtenáře a do-it-yourselfers. Když jdeme na výlet nebo rybaříme s přenocováním, musíme udělat oheň, abych uvařil večeři nebo se jen zahřál. Pro zapalování obvykle používáme zápalky nebo zapalovač, ale v rozhodujícím okamžiku mohou selhat - zápalky se mohou zvlhčit a plyn v zapalovači může vytéct nebo se vynoří pazourek. Aby nedošlo k požáru, autor navrhuje jako alternativu získat kapsu pro zapalování, kterou lze vyrobit udělej to sám.

Nářadí a materiály:


• Hliníková tyč.
• Hliníková trubka.
• Dřevěná zátka.
• Bavlněná tkanina.
• Gumový o-kroužek.
• Motorový olej.
• Epoxidové dvousložkové lepidlo.
• Soubor.
• Brusný papír.
• Soubor.
• Vrták.
• Plynový hořák.


Krok 1


Nejprve autor rozřezal hliníkovou trubku na velikost 75 mm a tyč na velikost 90 mm. Důležitým bodem je, že tyč musí volně vstupovat do potrubí. Dále musíte okraje hliníkové trubky a konec lišty opatřit pilníkem a brusným papírem. Autor poté trubku z jedné strany zasunul pomocí epoxidového lepidla a dřevěného korku.
Krok 2


Nyní musíte připravit píst. Za tímto účelem autor upne tyč ve svěráku a vyvrtá do ní slepý otvor s hloubkou asi 10-12 mm vrtákem o průměru 4,5 mm. Potom na stejné straně přidržujte tyč ve vrtacím sklíčidle a uložte drážku, na kterou bude nainstalován těsnicí kroužek.


Krok 3


Poté autor připravil spálenou látku. Aby to udělal, rozřezal ji na malé kousky a vložil ji do kovové krabice, do jejíhož víka vytvořil díru. Zahřál krabici plynovým hořákem, když se z díry objevil plamen, zavřel ji.

Dále autor vytvořil špachtle, která vloží látku do otvoru na pístu.

Krok 5


Je čas vyzkoušet zařízení. Na píst, v drážce, autor upevnil O-kroužek a namazal jej olejem. Dále byl ve vrtu pístu položen kus spálených hadrů. Vložil jsem píst do válce a ostře ho stiskl.Vytáhnutím pístu vidíme, že hadry vzplaly. Chcete-li pochopit, jak to funguje, podívejte se na video níže.Krok 6


Poté, co autor provedl testy a ujistil se, že všechno funguje, zvedl kufr pro uložení soupravy. Musí být odolný, vzduchotěsný a kompaktní.


Děkuji vám všem za pozornost a brzy se uvidíme.
9.2
9.9
9.5

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
14 komentáře
To je pravda, nedělejte takové nesmysly. A ježek bude naživu.
Můj otec vyprávěl příběhy, jak byly tanky touto metodou nafouknuty. Vypustili nádrž, nalili benzín, doslova něco mělo směs par a hodilo zápas. Někdy to nafouklo, jindy zvracel nádrž. Toto je příběh, já sám se nikdy nebudu zabývat takovými nesmysly, zkazím svého ježka ...
Tento milenec v Javě jednoduše nevytvořil poměr paliva a oxidátoru. Jinak by to bylo jako raketa a vstoupilo by do stratosféry, aniž by se vrátilo na Zemi xaxa
Pak jen doprava. Bylo to tam, kde jeden amatér seděl, aby zářil na jeho „Java“.))) Plynový tank pro motocykly, je-li plný - jen trochu slyšitelné „obláčky“. Je-li napůl prázdná - již dobrý úder a vlasy naolejované řasami! Vyfukování, i když je prázdné, je obtížné - příliš málo vzduchu je umístěno a příliš úzký krk - pálení nebude podporováno, pouze to, co má dostatek vzduchu uvnitř, bude hořet.
Valery bliká vpravo a také vlevo. Řekl jsem zesnulému příteli, že si nedělej legraci s tankem bez nádrže ...
Ve dnech „motocyklové mládí“ byl takový případ dvakrát pozorován!))))) Naštěstí byly tanky naštěstí téměř plné!
Na motocyklu není palivoměr! Tak do toho! A na stroji bez přemýšlení svítí, pokud je tma!))))
Jeden z těchto případů je obecně zábavný. Večer jsem seděl v davu na motocyklech. Mysleli jsme, kam jít.)))). Jeden říká: "Půjdeme do Kamenetzu? (Asi 50 km). Má každý benzín? ... Jen oni nemají světlo ....." "... nedokončil jsem to ... Jasný záblesk vpravo.)))) )) ... smích! ...
Valery
To nesvítí vůbec.
Číňané mají zjevně jiný názor, i když záleží na tom, co hoří! V krku benzínové nádrže na benzinové stanici stačí zvýraznit její světlo!
Lehčí teplota plamene: 1300 stupňů Celsia
dobrá nálada xaxa
Ano, souhlasím ... Teprve teď ... Téměř nesvítí.))))
Valery
A zářivě svítí?
Nesnažil jsem se použít nabídku z nějaké obchodní platformy jako světelný zdroj, i když v ohni a ... Ale ráda zmenšuji smršťování s takovou věcí, myslím, že oheň v kampani se rozsvítí bez problémů, dokonce i surové dříví! ano
Plyn turbo Zapalovač. používá se k jakémukoli účelu: pro zapálení krbu, grilování, také pro pájení, opravy, osvětlení, topení, zapalování palivového dříví a mnoho dalšího.

A zářivě svítí? )))))
Host Alex
vložte do něj „lovecké zápalky“, „suchý alkohol“ a zapalovač na plyn
Zapalovač s plynovým turbo. používá se k jakémukoli účelu: pro zapálení krbu, grilování, také pro pájení, opravy, osvětlení, topení, zapalování palivového dříví a mnoho dalšího. Zapalovač NENÍ jednorázový, lze jej znovu naplnit plynovou nádobkou. K dispozici je také zámek, který zabraňuje náhodnému stisknutí. 250 ₽
ano
Host Alex
O „věčné shodě“. Domácí objasňuje zákon (PV) / T = konst. Je však snazší vzít si krabici, dát do ní „lovecké zápasy“, „suchý alkohol“ a zapalovač na plyn.
Host Eugene
POŽÁR BEZ HRANÍ A VODNÍHO FILTRU: PŘIDANÝ: Vykopejte do ní drážku, vložte rovnou suchou hůl, vložte 2 tyčinky shora přes hůl ve vzdálenosti 10 až 15 cm. hůl. Nad nitkový křížek spodní tyčinky s horní tyčí naneste hořlavý suchý materiál. STOJTE SE NA HORNÍ STICKY S TISKEM NA TLAČENÍ DO ZEMĚ, Zatáhněte za lano nebo hadr pod spodní tyč, můžete šátek nebo opasek. Držte konce lana rukama, zatáhněte za něj, přitlačte spodní tyč k horním a rychle pohybujte rukama nahoru a dolů, abyste otočili spodní tyč, kouř zmizí téměř okamžitě a váš přítel oheň vyhodí! Hadí jed může být vysát dříve žvýkáním aktivního uhlí nebo uhlí z ohně a pliváním! Vodní filtr: Dva plastové zátky jsou lepeny horkým lepidlem, můžete složit dva zátky a přilepit je spolu s vyhřívaným hřebíkem. Pak v nich vytvořte otvor mm 6. pak se navinou na láhev na vodu, další láhev, odříznutá jako trychtýř, se navine na vrchol. Do trychtýřů se vkládá pěna nebo bavlněná vlna, mech nebo textilie, na ně se umísťují rozvětvené ptačí třešňové větve, z nichž mnoho zabíjí mikroby. To vše je pokryto uhlíkem z ohně. Zakryjte látkou shora, zajistěte lanem a vytvořte v ní nálevku. a můžete filtrovat vodu. Ale nezapomeňte vařit! Pokud je na zádech našit 10 cm reflexních očí, pak zvíře ze zadu nenapadne, pokud si na batohu uděláte oči a položíte jej před sebe, pak pro vás budou dva dva, je snazší se vrátit zpět tím, že opustíte batoh! Mít s sebou amoniak. Před útokem medvěda namočte levou ruku a připravte zvíře, aby se setkalo. Sprej na zvíře, můžete si ujít! Oči mohou být natřeny dřevěným uhlím! Kalhoty a boty se otírají popelem z klíšťat. Kovový kanystr s vodou může být zahříván na kůlu a použit jako topná podložka pro stan. Pokud je zimní parkoviště oploceno červenými vlajkami, vlci se nehodí!
Myšlenka je třída, popis norem, výkon je dobrý, ale ..... myšlenka je vhodná pro ukázání studentům kompresního a zapalovacího systému v motoru s vnitřním spalováním, konkrétně v dieselovém motoru, ale v tajze nebo kempu jako prostředku zapalování je příliš komplikovaná.

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...