» Telefony a tablety »Roh pro smartphone ve formě gramofonu

Gramofon smartphone rohAutor Instructables pod přezdívkou Nodel hovoří o jednoduchém domácím rohu pro smartphone (nebo tlačítkovém telefonu s přijímačem a / nebo MP3 přehrávačem), vyrobeném ve formě starého gramofonu. Úžasný paradox: gramofon je taková věc, kterou ne každá moderní babička našla, mnoho z nich už mělo v dětství kompaktnější gramofony. Zároveň však téměř každý ví, jak vypadá, a to díky logům cen Golden Gramophone a Grammy, moderním figurkám v obchodech se suvenýry a podobně. domácí. Nyní se příběh opakuje s disketou: navzdory zastaralosti se na nás bude dívat velmi dlouho z mnoha tlačítek pro uložení, a to i v mobilních aplikacích. Stejně jako jiné vnější rohy, i zde navrhovaná konstrukce vyžaduje, aby mřížka reproduktoru chytrého telefonu nebo telefonu s tlačítky byla malá a umístěná na zadní stěně.

Master začíná pracovat na reproduktoru tiskem šablon ve formátu SVG, které rozložil na následujících odkazech: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. Po vytištění šablon je vystřihne:Volá kote, aby sledoval a ovládal:Uloží vzory na vlnitou lepenku a vyřízne všechny detaily:


Některé z detailů vyžadují ohýbání, což dělá master. Některé z ohybových linií jsou předem tlačeny nůžkovou rukojetí. Nůžky mistra se mýlí - jejich pera nejsou nahrazena překližkou, jako v jednom z mých posledních překladů. Kote nebere jeho oči, ale nedělá komentáře (tj. Nekřičí) - což znamená, že se mistr nikam nemýlí.

Master přilepí reflektor nejprve maskovací páskou, poté lepidlem za horka.Shromažďuje základnu a do ní vloží reflektor, takže nasměruje zvukové vlny do dosud nespojené zásuvky. Díky vrstvě v práci kamery byly tyto snímky ztraceny mistrem.

Montuje horní kryt se šikmou rovinou pro umístění telefonu na něj. V nakloněné rovině vytvořte malou díru tak, aby byla pod mřížkou pro hlasitý odposlech telefonu. Je-li zařízení plánováno používat střídavě ve spojení s různými telefony, je vhodné učinit šikmou rovinu zaměnitelnou, pro kterou je nutné poskytnout vodítka.Sbírá zvon ze stejných částí - z reálných gramofonů byly někdy sestavovány podobným způsobem, pouze tyto části byly kovové.


Vstup vyzvednutého zvonu:Vloží díru do horního krytu, viz obrázek výše:Lepí zvonek. Nainstaluje horní kryt s nakloněnou rovinou a zvonkem na základnu s reflektorem a také ho přilepí.Roh je připraven, můžete použít:A kote schvaluje:

0
0
0

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...