» Lov »Horn z Viking Horn

Vikingské rohy


Ahoj všem fanouškům řemeslníků, dnes budeme považovat proces výroby tak starého zvukového nástroje za roh. Domácí z rohů skotu a pro upevnění a nošení autor vyrobil elegantní kožené svorky. Domácí produkt vypadá skvěle, bude skvělým doplňkem pro lov. Pokud vás projekt zajímá, navrhuji jej podrobně prostudovat!Materiály a nástroje používané autorem:

Seznam materiálů:
- kůže;
- roh velkého zvířete (kráva, býk);
- lano;
- málo na kůži;
- olej nebo lak pro zpracování houkačky.

Seznam nástrojů:
- ostrý nůž;
- brusný papír;
- ;
- administrativní nůž;
- punč, šídlo;
- šicí potřeby;
- pravítko.

Proces výroby rohů:

První krok. Zpracování rohů
Nejprve musíme roh zevnitř důkladně opláchnout, k tomu potřebujeme vroucí vodu. Roh dobře umýváme a čistíme, je vhodné postup několikrát opakovat. K čištění používáme různé kartáče, hadry atd.

Dále potřebujeme ostrý nůž, pracujeme jako cop. Musíme vyčistit horní vrstvu houkačky, aby byla hladká a vypadala nádherně. Poté se k záchraně dostane brusný papír, roh rozdrvíme do dokonale hladkého stavu. Nakonec autor leštil roh na stroji, v důsledku toho začal zářit světlem.

Na konci rohu musíte pečlivě vyvrtat otvor, skrz který vstoupí vzduch z úst. Kromě toho autor zpracoval díru v kruhu nožem.
Krok dva Svorky
Nyní potřebujeme kůži, z toho uděláme svorky, které budou nainstalovány na roh. Celkem jsou k dispozici dvě svorky a mají různé průměry. Odřízněte dva pruhy kůže a vytvořte šablonu pro přenos vzoru. Autor maloval vzor sám podle svého vkusu. No, jsou tu nože na řezbářství, trochu úsilí a elegantní vzor je připraven.


Nakonec udeříme podél okrajů prošívací díry, autor má k tomu speciální děrovací zátku. Musíme také prorazit otvory o velkém průměru pod lanem. Před šitím napusťte pokožku olejem, nyní je elastický, vypadá dobře a nebojí se vody.

Upínáme svorky a nyní je lze nainstalovat na houkačku, nakonec zbývá nainstalovat lano tak, aby se houkačka mohla nosit na hrudi. To je vše, domácí produkt je připraven, roh zní skvěle, ale stále ještě potřebuje nějakou zkušenost. Na tomto projektu lze pokládat za úspěšně dokončený. Doufám, že jste našli užitečné myšlenky a nápady. Hodně štěstí a kreativní inspirace, pokud se rozhodnete to zopakovat. Nezapomeňte se s námi podělit o své nápady a domácí věci!

9
5
9

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
1 komentář
Po sérii článků o kovářství rohyčtením nadpisu:
Horn z rohu vikingských časů
pomyslel si: "Roh bude hořet!" Četl jsem článek, pomyslel jsem si: „Jak je nutné do něj vrhnout, aby vyhořelo?“ xaxa

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...