» Z webů » Speciální »Neobvyklé krmítko pro kuře

Efektní krmítko pro kuře


Ahoj všichni. Dnes zvážíme výrobu neobvyklého krmítka pro kuřata, husy, kachny atd. Neobvyklé je, že to samy kuřata otevřou. Zní to podivně a zbytečně, pro mě to je. Slepice chytit všechno jídlo, asi za deset minut (v závislosti na množství jídla a kuřat, kohouti). Pokud potřebujete vrstvy, pak je nemůžete překrýt. Pokud potřebujete na výkrm ptáky, tak proč tento krmítko, stačí nalít jídlo do jednoduchého krmítka a jedí to tolik, kolik je potřeba. Jedinou výhodou tohoto domácí„To se předvádí před sousedy, příbuznými. Připomeňte jim, že je čas opustit éru neandrtálců a přejít k novým technologiím (nebo můžete dát takovému krmítku více tchánů, kteří do něj dříve vložili nášlapnou minu). Každý den budou mít takové krmítka ne pro podnikání, ale pro předvádění. Myšlenka tohoto podavače patří autorovi kanálu „všechny nápady“ kanálu YouTube, jako je normální mistr (1,6 milionu odběratelů). Podívejme se, jak udělat tento zázrak.

Pro výrobu budete potřebovat:
1. Reiki 2 × 2cm
2. Překližka
3. Šroubovák, kladivo, hřebíky atd.

Krok 1. Výroba

Nejprve autor nakreslí budoucí krmný žlab na papír, zaznamená požadované rozměry, tvar atd. Poté z rámečků vytvoří rám a přibije ho překližkou. Dále, jednoduchý mechanismus je vyroben ze stejných materiálů, kuře stojí na své noze a zvedá víko krmítka. Velikost podavače a mechanismu zařízení můžete vidět ve videu umístěném ve spodní části článku.

Krok 2. Testování
Jak můžete vidět na videu nebo na fotografii, podavač stále funguje. Ale nechápal jsem, jak slepice přišel na to, co dělat, moje kuřata, pokud by stála na noze krmítka, by z něj rychle utekla a nevejde se. Myslím, že je musíme trénovat, dát jídlo na víko nebo něco jiného, ​​abych přišel. Pokud víte, pak sdílejte komentáře, možná někdo zabere sestavení tohoto podavače. To lze provést. Pokud je článek vhodný, pak se mu líbí.
8
7
7

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...