» Modelování » Vlaky »Model s úzkorozchodným cisternovým motorem Tyn 6 3636

Model úzkorozchodného cisternového motoru Tyn 6 3636


Ahoj milí milenci domácí!
Chci začít svůj příběh poezií, nebo spíše refrénem, ​​velmi starou, zapomenutou všemi, písní mého dětství.Ano, ve skutečnosti to byl nezapomenutelný pohled, když se tento obrovský, parou zahalený, řítící se černý kouř vyfoukl, chraplavý, železná „monstrum“ pojmenovaná parní stroj spěchala po kolejích. Neviděl jsem velké parní lokomotivy a nevzpomínám si na ně dobře, ale s malými vlaky, kukačky s úzkým rozchodem jsem to docela dobře věděl. Často jsme chodili na chatu a využívali služeb této dopravy, která se potopila do léta. Každý večer jsem běžel na nádraží, abych se setkal s otcem, který přišel z práce ve vesnici, do osamělého vozu, který nesl malý vlak Cuckoo.

Když jsem viděl makety vytvořené autorem z papíru, nedobrovolně jsem se oddával svým dětským vzpomínkám a když jsem byl velmi potěšen tím, co jsem viděl, rozhodl se napsat tento článek. Sám autor nazývá své rozložení jednoduchým slovem - řemesla.

Můžete se hodně hádat, rozvržení je, nebo model, nebo řemesla, ale je mi jasné pouze jedno - to je umělecké dílo! Nejen to, že bych to nazval šperky umění! Stručně řečeno, sledujte a posuďte sami!

Začnu závěrečným „akordem“, který dokončil vytvoření tohoto mistrovského díla. Autor tohoto rozložení řekl o této události takto:

Model úzkorozchodného cisternového motoru Tyn 6 3636


A to jsou samotné konečné fotografie.

Při pohledu na tyto fotografie vzniká otázka nedobrovolně, ale hraje nás autor? Možná je model stále vyroben z kovu? Ale ponořením do procesu vytváření tohoto modelu si uvědomujete, že „zázraky“ mohou být vyrobeny z papíru
Zde jsou slova autora k tomuto číslu.Pojďme s vámi projít různými fázemi výstavby tohoto vlaku. Nevím mnoho pojmů a názvů podrobností o motoru, ale pokusím se jednoznačně komentovat fotografie. Ale obdivujte se!
Začínám od samého začátku.
Autor „vyřezává“ motor.Vyzkoušejte „běžce“ na vozíku.
A tady jsou "běžci".Běžci vyzkoušejí místo.
Sestava parního vlaku.Kola se vyrábějí.
Polotovary obrobku

Parní motory.


Detailování parních strojů.


Kování
Tělo topného boxu.
Kotel a vodní nádrž.Parní potrubí.
Jsou vyrobeny pražce budoucí železniční postele.

Jemné detaily
Oj se vyrábí.

Začněte malovat díly.
KolaMotor stoupá na kola.
Vyzkoušejte na platformě.

Instalace elektrického generátoru.Železniční tkanina

Malování jednotlivých prvků modelu pokračuje.

Instalační práce.
Instalace malých dílů na kotel pokračuje.Malé detaily.


Vkládání nástrojů a pák do kabiny.
Práce na lepení kabiny řidiče.Vložil poslední podrobnosti.


Na této titanice skončilo šperkařské dílo autora k vytvoření modelu parní lokomotivy.
Přejeme autorovi úspěch při vytváření následujících modelů.

To je pro mě všechno.
Ahoj. S pozdravem, Valerianský mistře.
10
10
10

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
12 komentáře
Vlak
Osobně znám design parních lokomotiv a líbilo se mi to .......
Ale ve skutečnosti, jak se jmenuje dědeček - Valeryjang nebo Valerieen? Vy sami byste se rozhodli začít, než se domáháte nároků vůči ostatním. ((
Omlouvám se, Valerian Arsentievič, za chybu se jménem jsem opravdu nebyl záměrně a, ironicky, bál jsem se udělat chybu v patronymii. Promiňte, také se omlouvám, podcenil jsem váš „úspěch“ o sto, počítal se od jednoho do sta a nyní jsem jeden začal znovu. Ospravedlňuje mě však, že jsem byl touto publikací pobouřen, což muselo být charakterizováno jedním výrazným slovem „HALTURA“ a opravdu jsem se vydal do demagogie.
Autor
"Veniamin Arsentievich, jsi tu upřímně pro idioty, kteří nevědí, jak používat internet, myslíš," ...
Milý Khatul Madane, příště se pokuste nezaměnit jméno mého dědečka - Valeryana Arsentieviče, mistře! Mimochodem, myslíte si špatně! Nahrál jsem 443 fotek do článku o motoru!
A počet fotografií neznamená, že vám za ně bude zaplaceno! Protože pravidla říkají: - „platíme maximálně 550 rublů. za autorův domácí produkt a 350 za článek z jiných webů. “
Autor
Ano, jste moje demagoga mého přítele ... Vaše „malé včely“ publikovaly mé články bez jakýchkoli změn a nikdo nezasáhl svědomí! Téma je uzavřeno!
Vůbec netrpím závisti (ropucha se neškrtí), ale můj smysl pro spravedlnost je trochu vyostřený. Na tomto webu je skupina „Novináři“ popisující domácí produkty ostatních lidí. Proto se omlouvám za srovnání patosu, protože včelí proces nektaru na med, který se nakonec zmenšuje, tak zpracovávají materiál z jiných míst, které jej kondenzují, a poté popisují produkt někoho jiného, ​​s největší pravděpodobností mentálně ztratí celý výrobní proces. Dělají určitou práci, rozumí tomu, o čem píšou, a mohou odpovídat na dotazy týkající se domácí práce, takže na ně nemám žádné stížnosti. A také dodržují slibný nápis na webu
Nejnovější pokyny pro domácí kutily
a nejen kopírovat fotografie, kde jste porušili všechny záznamy. A na účet
články jsou placeny, jinak proč by lidé trávili čas tímto obchodem!?
Mám další „sobecký“ zájem, i když nepopírám potěšení z peněžní odměny. Mám větší zájem o názor naprosto cizinců na mé řemeslo, protože názor přátel považuji za neobjektivní a touhu ukázat, co a jak to dokážu.
Chci trochu přidat k problematice modelové propagandy. Naposledy zde byl publikován autorský článek o vlaku z vlnité lepenky, a tak se všemi mými odmítnutím tohoto materiálu tato hračka podporuje modelismus více než vynikající model nejvyšší kvality. Důvod je velmi jednoduchý - po shlédnutí a přečtení jednoduché hračky řekne člověk „umím to“, a to může sloužit jako začátek „nemoci“ s modelismem, a když uvidí super model a kolik detailů v něm je, rozhodne „neudělám takovou věc“ , podívej, lásko, ale je nepravděpodobné.
Autor
Citace: Khatul Madan
Pokuste se mě přesvědčit, že jste poháněni nemilosrdnou touhou „snížit peníze“

Nebudu tě přesvědčit, protože máš pravdu a uklidni se! Zist - hřích! Na tomto webu mnozí publikují své články o domácích produktech a jejich vlastních a dalších (a také mých), právě proto, že jsou tyto články placeny, jinak proč by lidé na tuto věc ztráceli čas!?
Jste zde upřímně pro idioty, kteří nevědí, jak používat internet, myslíte si, nebo jste se rozhodli skrýt za patos věty, které propagují amatérské umění? Řeknu vám tajemství, že stále existuje spousta mistrovsky popravených modelů, nejen parních lokomotiv. A propagovat takové množství fotografií, z velké části nepochopitelné a nevysvětlitelné, je přinejmenším hloupé, že vás nikoho nezajímá. Mimochodem,
Nevložil jsem všechny fotky do článku, je jich mnohem víc, podívejte se na zdroj!
Podíval jsem se na váš "zdroj", díky, zasmál se. Jak mohu popsat něco z fotografií v Odnoklassniki? Pokud se vám model moc líbil, že jste o něm opravdu chtěli mluvit (propagovat ho), pak jste museli být líní a prostudovat téma podrobněji, a nejen stahovat fotografie ze sociální sítě, ale zároveň se omlouvat
Nevím mnoho pojmů a názvů podrobností o motoru, ale pokusím se jednoznačně komentovat fotografie.
(Nerozumíte, nebo jste se vůbec nevyjádřili o tom, odkud závěr vycházel, neznáte téma, nezpracovává se). A pokud by to nebylo pro vaši lenost a pokud vás opravdu zajímá lavičkové modelování, najdete tento model na webu, ve všech podrobnostech na 27 (dvaceti sedmi) stránkách fóra, kde se dozví, jak, z čeho a čeho jeho model, pak by si stěžovat
Je škoda, že autor neukazoval výrobní proces malých dílů
A fotografie jsou naprosto odlišné a popis procesu je tam a podmínky jsou přirozeně vhodné. Takže byste mohli jen „roztrhnout“ popis a nahradit „I“ výrazem „autor“ a na komentáře by nebyly žádné stížnosti. Vaše „propaganda“ tedy vypadá trochu jako chlubit se velikostí „důstojnosti“ souseda s trochou své vlastní. Takže když vy sami uděláte něco podobného, ​​nejprve vám sundám klobouk a poté zveřejním alespoň tisíc fotografií. A ano, neporušili jste pravidla webu, ale je tu něco jako „svědomí“, a například bych se styděl zveřejňovat fotografie ostatních lidí v takových číslech, aniž bych pochopil, co se tam zobrazuje. Pokuste se mě přesvědčit, že to, co vás motivuje, není obchodní touha „vyříznout prachy“, ale „propaganda modelismu“, vysvětlete mi tři sta fotografií z různých úhlů nenatřených a nevysvětlených detailů, když prvních čtyřicet obecných forem stačí pro „propagandu“?
A co se týče vašich domácích produktů, nemám v úmyslu je prodiskutovat, máte pravdu, nejsou pro mě zajímavé a nečtu je po prvních dvou článcích (mimochodem, podívejte se na statistiku názorů).
Autor
Takto vám odpovím. Můj cíl je vždy stejný, když publikuji sochu - propagovat amatérské umění! Neporušil jsem pravidla tohoto webu a správce se domníval, že tento článek může být publikován! Pokud vám to nevyhovuje - nečtěte, nehledejte! A navíc vás nikdo nepřinutí obdivovat! Je mi velmi líto vašeho času stráveného počítáním fotografií v tomto článku. Mimochodem, nevložil jsem všechny fotky do článku, je jich mnohem víc, podívejte se na zdroj! Osobně jsem tímto modelem a každým detailem vytvořeným rukou klenotníka potěšen! Je škoda, že autor neukazoval proces výroby malých dílů nebo videa! Autor vyrábí tento model více než jeden rok! A jeho práce by měla být oceněna! Čest a chválu mu!
A o VAŠICH modelech je mnoho článků o mých osobních domácích produktech! Mám více než 100 modelů letadel a potřebuji jen čas, abych o každém psal! Ještě přijde!
Ano, protože tam není nic co číst a fotografie se mi vlnily v očích, rozhodl jsem se spočítat, kolik jich tam skutečně bylo. V mém „demobilizačním albu“ na 2 roky bylo méně fotografií.
Již 343 (tři sta čtyřicet tři) !!! fotografie


opravdu jste počítali všechno? Uhh .. xaxa
Vážený Valerian Arsentyeviči, zajímalo by mě, jaký účel jste sledovali při publikování tohoto materiálu? Již 343 (tři sta čtyřicet tři) !!! fotografie z toho 45 (čtyřicet pět)! celkový pohled, s velmi vzácnými, bezvýznamnými komentáři! Chtěl jsi ukázat, co se dá vyrobit z papíru? na to stačí tucet fotografií a obecně pro zájemce existuje webMoje webová stránka, kde můžete najít vzory téměř jakéhokoli modelu z papíru, od nejjednodušší po nejsložitější.
Nebo možná máte čistě obchodní zájem vydělat na webu nějaké peníze? A co se u rublů u fotografií ukáže víc než u některých autorských práv a hlavní věcí je, že nemusíte nic popisovat (protože nevíte, jak byla provedena část), můžete se odhlásit pomocí obecných frází „jemných detailů“. Nejsem daleko od myšlenky, že se chcete chlubit pouze zahraničním modelem, obecně jsem proti popisu domácích produktů jiných lidí a považuji to za plagiátorství, z větší části takové články ani nečtu (s výjimečnými výjimkami, když je něco zajímavého i v názvu). Ve vašem článku jsem se zajímal o to, co lze popsat v jednom článku o lavičkovém modelu, který má více než tisíc, možná ani jednu malou část? Když jsem viděl spoustu fotografií s rozsáhlými vysvětleními, měl jsem pocit, že jsem se mýlil s idiotem, prostě jsem musel obdivovat soubor detailů modelu.
Jakýkoli model lze samozřejmě nazvat „Domácí“ (ať na mě někdo, kdo prokáže původ v továrně, hodí na mě kámen), ale pokud se pokusím napsat článek typu „Jak jsem provedl Merkurovu brigádu (2 roky)“ “, s velmi stručným popisem výroby dílů, Obávám se, že zde není dost místa, ale čtenáři mají trpělivost, aby si ji mohli přečíst. Pravděpodobně všechny stejné, psát takové články na relevantních stránkách, a pokud možno jejich modely, aby mohly odpovídat na otázky jako: na jaké lepidlo je model nalepen? jak se vyrábí „jehněčí“ na ventily? jaký nástroj jsi vyřízl z jemných detailů? Jak se tohle nebo ta část držely pohromadě?

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...