» Pro děti »Robotický had bez elektroniky

Robotický had bez elektroniky
Dnes mluvil autor Instructables přezdívaný Techgenie o tom, kde elektronika tam je. A přinesl odkaz na první, ve kterém to není - pouze elektrikář. Je elegantnější a bude o něm diskutováno v mém překladu.

Pokud stále ještě nechcete, aby jste ho měli, podívejte se na video a přejete si toto zařízení domů od prvních sekund sledování:Mistr vyřízne odkazy robotického hada z kartonu:Výtažky z listu:V nich jsou vytvořeny čtvercové otvory pro válce:Které z korálků a sponky na papír, pozdravy "DU Vasily Biletsky":Upevňuje nápravy válečků pomocí lepicí pistole, ujistěte se, že samotné válce nejsou zaseknuty lepidlem. Vyvrtá díry pro spojovací články:Drží trojúhelníkový držák pro stejnosměrné motory:Aplikuje motory, poznámky, kde vyvrtat otvory pro hřídele, vrtáky, vrhací hřídele, lepicí motory:Na hřídelích motorů vyrábí tavné lepicí koule:Spojuje odkazy s ... drátem a tlačítky:Robotický had je smontován, ale stále je nehybný:Řezá kartonové pásky, vezme čtyřvodičový kabel, pájí dva dráty do každého z motorů, upevní se prvním pruhem:A zbytek:Bere dva přepínače do tří poloh (střední až vypnutý) a dva směry, jakož i kus prkénku typu perfboard:Pomocí propojek přemění oba přepínače na reverzibilní:Vyrábí pružiny pro baterii 18650 z kancelářských sponek, říká. Nedělej to! Vezměte hotový prostor! Baterii používejte pouze s ochranou! Ještě lépe, přihrádka na 2 ks. AA nebo AAA s příslušnými články nebo bateriemi.K udržení baterie na místě přispívají podélné svorky:Takže zatímco zadní strana desky dálkového ovládání vypadá:Master připojuje kabel robosnake, připojuje se podle schématu:Nyní se otočná strana desky dálkového ovládání liší. Kabel je upevněn horkým lepidlem, je důležité, aby mezi ním a prkénkem byla izolační vrstva tohoto lepidla. Nyní musí být tato strana desky zakryta dielektrikem, protože při vypnutí motorů dochází k samovolným impulzům.Všechno je hotovo:Vzhledem k konstrukčním vlastnostem robosnake se stejnými polohami spínačů se musí motory otáčet v opačných směrech. Pokud tomu tak není, jeden z nich musí být obrácen. Poté experimentálně zvolte polohu dálkového ovladače, ve které přední poloha obou spínačů odpovídá pohybu vpřed. Motory mohou být zastaveny a reverzovány samostatně, což nutí robosnake provádět různé triky.
8.6
8.3
8.6

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
1 komentář
mluvil o druhé verzi svého robosnake, kde elektronika je. A přinesl odkaz na první, ve kterém to není - pouze elektrikář.
Nenalezeno! úsměv

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...