» Modelování »Jak vyrobit poloautomatickou pušku z vlnité lepenky vlastníma rukama!

Jak vyrobit poloautomatickou vlnitou lepenkovou pušku vlastníma rukama!


Dobrý den všem, milí přátelé! V dnešním článku bych vám rád řekl poněkud zajímavý nápad, jak udělat plnohodnotnou ránu model automatická puška udělej to sám.

Tato automatická puška může nejen vyzdobit váš pokoj nebo sbírku jako model, ale je také schopna střílet kulky na hračky z papíru nebo z voskových pastelek. Rozsah střelby této pušky není samozřejmě příliš velký, ale jen střílet doma na bankách je perfektní. Myslím, že to domácí mnoho ohnisek se bude líbit. Mimochodem, v tuto chvíli je vyroben z velmi populárního materiálu, konkrétně z kartonu. Jak asi víte, nyní je docela populární vyrábět různé domácí výrobky a nástroje z obyčejné vlnité lepenky, která to prostě nedělá, dokonce i modely aut. No, netahejte předmluvou, pojďme!

A pro tuto poloautomatickou pušku potřebujeme:
vlnitá lepenka
kancelářská guma
tyčinky na zmrzlinu
grilovací špízy
- dřevěné špachtle
voskové pastelky

Z nástrojů budeme také potřebovat:
tepelné lepidlo
kancelářský nůž
nůžky
štípačky
- šroubovák nebo elektrický vrták

Prvním krokem je vzít tužku, pravítko, vlnitou lepenku a kancelářský nůž.
Na kartonu nakreslíme tvar (základnu) pro budoucí ozubnici, to je nejlepší udělat, jak je vidět na fotografii níže. Potom jsme vystřihli další dvě mezilehlé části, které by měly být dimenzovány na první obrobek, pak všechny tři obrobky vyřízneme pomocí papírenského nože a slepíme je spolu s tepelným lepidlem, samozřejmě obyčejným super lepidlem:






Vezmeme hůlku se zmrzlinou a tužku, nebo na ni nakreslíme hélium, něco jako podlouhlý háček, a pak je vystřihneme. Celkem budeme potřebovat tři takové polotovary, ale dva z nich by měly být stejně prodlouženy, vzhledem k prvnímu:



Lepíme je dohromady, takže ten nejkratší je vložen mezi dva další:


Nyní vezmeme šroubovák s tenkým vrtákem a uděláme dva průchozí díry na začátku a uprostřed tohoto obrobku:

Pak musíte vzít dvě tyčinky zmrzliny a pomocí stejné vrtačky vyvrtat jednu díru na jednom konci tyčinek. Dalším krokem je přilepení těchto tyčinek tepelným lepidlem k sobě, přilepení opačných konců tyčinek od těch, kde jsme vyvrtali otvory.
Po nalepení tyčinek vezmeme předchozí obrobek a připojíme jej k jednomu z konců tyčinek zmrzliny, což lze provést kousky grilovací špízu.


Na opačné straně spojíme okraj hole stejným způsobem a část ve tvaru Z vyrobenou buď z překližky, nebo z jiného silného materiálu, jak tato část vypadá, můžete vidět na fotografii níže:

Nyní potřebujeme jednu malou gumu, tři kousky grilovacích špízů a tři díly vyrobené ze dvou tyčinek zmrzliny a jedné dřevěné špachtle.

Kousky špízů vkládáme do dříve vyrobených otvorů společným způsobem, pak na tyto kusy nasadíme předchozí díl a natáhneme elastický pásek, jak je vidět na fotografii níže. Poté instalujeme největší část ze zmrzlinové tyčinky, její konec nepřilepíme a lepidlem nezalepíme částí, která je lepena ze 4 kusů zmrzlinových tyčinek a vyrobena ve tvaru trubice, a na druhém konci lepíme „trojúhelníkovou“ část. Všechno by se mělo ukázat jako na níže uvedené fotografii.







Po všech těchto akcích by se měl vypnout spoušť, která se díky gumičce vrátí do své původní polohy:



Na tuto celou strukturu nalepíme blanketu z vlnité lepenky a opakujeme obrysy celé struktury, pomocí štípacích kleští kousneme přesahující konce grilovacích špízů:

Z vlnité lepenky, špízů a elastických hmot je třeba udělat „obchod“ pro skořápky, zde není nic složitého, tak prostě udělejte vše, co je vidět na fotografii:






Poté nastavte „obchod“ do požadované polohy a v celé struktuře nalepte tři různé vlnité obdélníky
jít karton takto:





Z papíru musíte vytvořit dlouhou a rovnoměrnou trubku, ve které se vosková pastelka může volně pohybovat, a vložte ji do středu pušky:



Přidejte několik lepenkových dílů a nasaďte si administrativní gumu tak, aby byla napnutá:



Vystřihovali jsme stejnou vlnitou lepenku jako ozdobnou hlaveň pro automatickou pušku, je vhodné v ní vytvořit symetrické otvory, aby se podobaly tlumiči. Poté, co jste vyrobili „hlaveň“, přilepte ji na pušku (nahoře můžete přilepit malý obdélníkový kus lepenky, abyste simulovali místo pro instalaci odstřelovače), musíte také udělat dvojplošník pro pohodlnější umístění pušky, mimochodem, můžete přesněji střílet:




Z kartonu a kartonové trubice, na které je obvykle navinuta fólie, vyrobíme odstřelovač, do něj můžete vložit skutečné čočky, pokud tam nejsou, můžete je nahradit zakaleným průhledným plastem:






Vložte voskové pastelky do „obchodu“ a „obchodu“ do drážky na pušce.



No, to je vše! Jednoduchá poloautomatická puška je připravena a zbývá jen otestovat ji! Za tímto účelem si vytvořte terč (v žádném případě nestřílejte a nezaměřujte na lidi), může to být plechovka zpod sodovky, naložit pušku, zaměřit a vystřelit. Myslím, že mnoho lidí bude mít tuto pušku rádi.




Zde je video od autora s podrobnou montáží a testováním tohoto domácího produktu:
[media = https: //www.youtube.com/watch? v = CSTYj1X3i-Q & feature = youtu.be]

Děkuji vám všem za pozornost a hodně štěstí v budoucích projektech!
9.7
6
7.7

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...