» Nábytek » Postele a pohovky »Mobilní dětská postýlka pro domácí kutily

DIY dětská postýlka


Ahoj všichni, pokud připravujete doplnění, budete potřebovat kvalitní lůžko pro dítě. Můžeš to udělat udělej to sámpokud na to stále máte čas. Jeden autor představil zajímavý projekt pro výrobu betlémů. Je mobilní, protože se pohybuje na kolech, ale to není vše, postel samotnou lze snadno vyjmout ze základny a lze ji umístit na noční stolek, na postel atd. Postel má stranu, která je sklopná. To vám umožní rychle a pohodlně vzít dítě v případě potřeby, aniž by se ohýbalo přes postel.

Pro výrobu autora se rozhodl použít tasmánský dub. Při výběru materiálu nezapomeňte vzít v úvahu skutečnost, že musí být šetrné k životnímu prostředí a naprosto bezpečné pro dítě. Tento materiál se nedoporučuje malovat, lakovat nebo olejovat, takže samotné dřevo by mělo vypadat krásně. Takže se budeme podrobněji zabývat tím, jak vyrobit takovou postýlku.

Materiály a nástroje používané autorem:

Seznam materiálů:
- desky;
- panty;
- lepidlo na dřevo;
- dřevěné hmoždinky;
- kola.

Seznam nástrojů:
- ruční fréza;
- ;
- mitrální pila nebo jiný nástroj pro řezání dřeva;
- sekáč;
- kladivo;
- čtverec;
- svorky:
- ;
- ruleta;
- tužka.

Proces výroby postýlky:

První krok. Vyřízli jsme mezery a sbírali postýlku
K sestavení postýlky potřebujete kvalitní desku, je žádoucí, aby byla již pískována. V opačném případě bude možné desky brousit sami. Měly by být dokonale hladké, aby dítě neřídilo třísky ani nezpůsobovalo další zranění.

Nejprve určete velikost postýlky. Obvykle se vyrábí pod matrací určité velikosti, přicházejí v různých standardech. Pak stačí jen snížit požadovaný počet polotovarů pro boční stěny i spodní část postýlky. Boční stěny se montují na hmoždinky a příčky na nich se instalují pomocí drážek a hrotů. Všechno bude lepeno, samo o sobě by nemělo být toxické, lepidlo PVA nebo něco podobného je docela vhodné.

Krok dva Instalace skládací strany
Jedna ze stran by měla být sklopná nebo by měla spadnout. To vám umožní pohodlně vzít vaše dítě, aniž by vstalo z postele. A musíte to dělat velmi často. Autor se rozhodl Bohr upevnit otočně, vyzvednout krásné stylové otočné klouby pro vaši postýlku.Vytvořte pohodlný a spolehlivý zajišťovací mechanismus pro stranu, abyste ji mohli snadno upevnit a otevřít.
Krok tři Osa jesliček
Postýlka je namontována na dvou nápravách, což jí umožňuje otáčení a lze ji také snadno vyjmout. Chcete-li tyto osy vyrobit, použijte trysku pro vrtání k proříznutí dvou kruhů a přilepte je do postýlky a pevně je přitiskněte pomocí svorek. Dále vyvrtejte otvory do středu a přilepte dřevěné osy. Je velmi vhodné na druhé straně přišroubovat nápravy tak, aby postel pevně držela. Lepidlo má tu vlastnost, že v průběhu času ztrácí svou sílu a postýlka může padat, což je absolutně nepřijatelné.
Krok čtyři Základna pro postýlku
Nejprve vyrobíme dva stojany pro postýlku. Jsou vyrobeny z desek. Na koních děláme oválné výřezy, do kterých půjde osa postýlky. Upevnímujeme příčku mezi stojany, je instalováno ve špičce pomocí lepidla. Dobře, připojíme dva malé bloky ke spodní části stejným způsobem, abychom získali spolehlivou podporu.

Nakonec stačí připevnit kola k postýlce, aby bylo možné pohodlně pohybovat po domě.Krok pět Závěr
To je vše, je připravena jednoduchá a snadno použitelná postýlka. Jedinou pochybností je namontování os na lepidlo. Nejedná se o velmi spolehlivé spojení a nebezpečné, protože nikdy nevíte, zda se postýlka znovu postaví na dítě. Nejlepší ze všeho je, že tyto osy jsou navíc připevněny šrouby na dřevo a je třeba si vybrat autentičtěji. Poté se konstrukce stane spolehlivou a bezpečnou.

To je vše, projekt je dokončen, obecně se postel ukázala jako docela dobrá, alespoň konstruktivně. Pokud chcete, můžete ukázat svou fantazii a učinit ji stylovější. Hodně štěstí a inspirace při výrobě domácí! Nezapomeňte se s námi podělit o své osvědčené postupy!
0
0
0

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
2 komentář
Autor
kecy, ale osa na lepidle ... tohle je Achtung
Vytvořeno krásně, ale je to bezpečné? Těžké dubové lůžko s průběžnou skládací stranou je umístěno na velmi úzké (již samotné lůžko) základně - mám pochybnosti o stabilitě.

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...