» Modelování » Zvířata a příroda »Sob ze dřeva, výdej sladkostí

Sobí výdej cukroví


Přeji příjemnou denní dobu, přátelé. Na internetu jsem našel jednu fotku se zajímavou domácí, a rozhodl jsem se udělat to samé. Když jsem strávil trochu času vývojem vnitřního mechanismu naší domácí výroby, dostal jsem velmi zábavnou a zajímavou domácí hračku. Vytvoření takové věci zabere minimum materiálu a použití nástroje. Takový domácí produkt může pobavit a překvapit vaše blízké. Všichni si užívají sledování.

Materiály a nářadí:
- nábytková deska
- překližka
- párátko
- guma
- jehly
- lepicí pistole
- skládačka
- vrták 1,5 mm.

Krok 1: Nejprve musíme udělat výkresy na papíře. Pokud pochopíte mechanismus práce, můžete je snadno sami vyrobit. Nemohu rozvrhnout šablony pro tisk, protože jsem je ručně nakreslil na list A4, a to tak, že jsem z jednoho dílu na druhý. Poté převedeme kresby na dřevěné polotovary, použil jsem malý kus nábytkové desky, protože má potřebnou tloušťku 20 mm. a téměř se nemusí zpracovávat brusným papírem.


Krok 2: Poté, co jsme přenesli výkresy do obrobku, můžete je oříznout. Je lepší používat ruční skládačku, takže obrobek bude čistý a bez třísek. Rohy byly vyrobeny z tenké překližky. Potom zpracováváme obrobek brusným papírem.

Krok 3: Dále v "hlavě" jelena vyvrtáme 2 díry, jak je vidět na fotografii. Do jednoho vložíme párátko, aby hlava mohla stoupat a klesat. Poté díly přilepte podle obrázku. Před lepením je nutné připojit polotovary a zkontrolovat mechanismus fungování. Pokud jsme přesvědčeni, že to funguje, zakroužkujeme polotovary tužkou a postupně je lepíme. Z jednoho kusu vytvoříme drážku a díru. Vložte blank z kancelářské sponky a malý elastický pás do drážky a vše upevněte jehlou (na fotografii je to snáze pochopitelné). Druhý konec sponky na papír je připevněn k „hlavě“ a dásně je zahnutá.
Krok 4: Pomocí lepicí pistole přilepte rohy. Potom přilepte zadní a přední končetiny.Vyrábíme nahoře krytinu, abychom tam naložili bonbóny, vyrobil jsem to z lepenky, ale můžete to vyzkoušet ze dřeva.


Takto složitě jsme získali zajímavý domácí produkt.


Zkoušku a způsob práce vidím v mém videu:

Pokud se vám líbil, ohodnoťte video a přihlaste se k odběru kanálu!
DOBRÉ ŠTĚSTÍ !!!
10
10
9

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
1 komentář
Takže tady jste to, co soby vydávají bonbóny

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...