» Lov »Cyklo pumpa Vzduchové čerpadlo Shotgun

Cyklo pumpa vzduchové čerpadlo brokovnice


- Velmi užitečná věc při lovu, rybolovu nebo dokonce na obranu. Sílu stlačeného vzduchu nelze podceňovat, na základě této energie je možné produkovat poměrně silný výkon zbraně. Za nejslibnější zbraň lze považovat akci s pumpou. Má speciální komoru a také sediment, který čerpá požadovaný tlak do komory. Nejzajímavější je, že síla střely závisí na objemu komory a množství stlačeného vzduchu v ní, což znamená, že si můžete vyrobit zbraň takové síly, jakou potřebujete.

Konkrétně v tomto článku se podíváme na to, jak provést jednoduchou akci čerpadla na základě jízda na kole čerpadlo. Technologie výroby je velmi primitivní, což je velmi jednoduché a levné, ahoj vám od mistrů z Kambodže!

Nejobtížnější součástí výroby takové zbraně je obvykle ventil, který by se měl otevřít okamžitě, když stisknete spoušť. Ale s tím není žádný problém, spouštěcí zařízení je velmi jednoduché a funguje skvěle. Jak? Čtěte dál!

Materiály a nástroje, pro které autor použil domácí:

Seznam materiálů:
- kus trubky z PVC a dvě zátky (pro fotoaparát);
- kousek měkké hadice;
- dřevěný trám (pro základnu);
- ocelový drát;
- samořezné šrouby;
- ocelový plech (pro držáky);
- ocelová trubka pro výrobu tlamy;
- dvě ocelové svorky;
- kousek gumy z kamery;
- jízdní kolo;
- dvě měděné trubky (pro připojení hadic k nádobě).Seznam nástrojů:
- epoxidové lepidlo (nebo svařování za studena);
- šroubovák;
- kleště;
- svařování nebo pájení železa;
- malé kladivo.

Proces výroby zbraní:

První krok. Pár slov o kompresní komoře
Všechny podrobnosti v tomto domácím produktu byly vyrobeny předem, autor nám pouze ukazuje, jak je zbraň sestavena. Kamera je kus PVC trubky, na které jsou nainstalovány zástrčky. Zátky musí být dobře upevněny a lepidlo nemusí stačit, je vhodné je dodatečně přišroubovat. Hlavní věc je, že komora je vzduchotěsná a odolává vysokému tlaku.


Na každém konci kamery je jeden kování. Potrubní kusy jsou vhodné jako armatury, nezapomeňte, že musí mít dostatečně velký vnitřní průměr, aby rychle uvolňovaly vzduch. Pod trubice vyvrtáme otvory a instalujeme je pomocí epoxidového lepidla, svařováním za studena nebo podobným způsobem. Bylo by hezké, kdyby byla armatura na závitu.

Další. Na jednom kování je nainstalován kus měkké gumové trubice, na fotografii je černý. Izolujeme navinutí na další tvarovku, zde je připojeno čerpadlo. Pokud čerpadlo nemá zpětný ventil, musí být v systému přítomno. Páska je vhodná jako izolace.

Pokud jde o velikost kamery, je to všechno individuálně zde. V zásadě je zde odpálen pouze jeden výstřel, takže příliš velký nedává smysl. U brokovnic s akčními pumpami je kamera velmi malá, jsou však docela silné. na nás nezáleží, ale na tlaku vzduchu v komoře.

Krok dva Nastavit na základě
Jako základ pro zbraň použil autor dřevěný blok, který dostal požadovaný profil. Zde musíte pracovat s nožem, vyvrtat několik děr atd. Obecně není nic složitého.

Provádíme černou hadici a fixujeme kompresní komoru pomocí měkkého ocelového plechu. Z něj vytvořte montážní držáky ve tvaru kamery a poté je zašroubujte k základně pomocí samořezných šroubů. Je vhodné dát gumu pod svorky, je vhodná kamera pro kola.

Krok tři Namontujte čerpadlo
Systém je napájen malým čerpadlem pro kola. Nejprve připojíme čerpadlo k komoře. K tomu použijte malou gumovou hadici a dvě ocelové svorky. Spony dobře dotáhněte, aby se nikde neotrávil žádný vzduch.

To je vše, nyní můžete na pistoli připevnit samotné čerpadlo. Musí být bezpečně upevněno, protože při čerpání vzduchu může být snadno odtrženo. Autor ji upevňuje pouze jednou svorkou, ale nejedná se o velmi spolehlivé řešení. Mezi svorku a čerpadlo umístěte elastický pás tak, aby čerpadlo neklouzlo.

Můžete zkontrolovat těsnost systému. Přitiskněte nebo zavřete černou hadici prstem a zkuste pumpovat vzduch do komory. Pokud nikam neotráví, všechno je v pořádku. Je také důležité, abyste se ujistili, že zpětný ventil pracuje v čerpadle. Pokud to funguje, píst čerpadla se samovolně neroztahuje pod tlakem vzduchu. Ventil je obvykle umístěn na začátku hadice, sestává z malé kuličky. Autor trochu leptá ventil, takže píst se spontánně rozšiřuje.

Krok čtyři Opravíme spouštěcí zařízení
A teď o nejzajímavějších! Jak vyrobit spouštěcí zařízení pro okamžité přivádění vzduchu do hlavně? Velmi jednoduché, budeme potřebovat tu černou hadici z měkké gumy, která vede k hlavni z kamery. Chcete-li vypnout přívod vzduchu, jednoduše přeneste hadici.K upnutí hadice se používá speciální konstrukce, která je vyrobena z ocelového drátu. Lze svařovat nebo svařovat. Tato konstrukce je pevná pomocí spouště. Když stisknete spoušť, okamžitá hadice se uvolní a vzduch z komory vstoupí do hlavně. Celá věc je připevněna pomocí dvou šroubů a jednoho kovového čepu, který je zatlučen do stromu a drží spoušť. Pohyblivé části se nesmí klínovat.

Krok pět Namontujte hlaveň
Autor používá ocelovou trubku jako tlamu. Připojujeme k ní černou hadici, která vychází z kamery. Celé to celé připevňujeme kovovou svorkou, aby hadice nenarušovala vysoký tlak. Samotná hlaveň musí být také pevně upevněna. To vám pomůže s domácími ocelovými sponami a gumičkami z kamer. Pro spolehlivost je žádoucí namontovat hlaveň alespoň na dvě místa.


Zbraň je připravena! Nezapomeňte se ujistit, že strom neabsorbuje vodu. Kromě toho se může změnit velikost, prasklina, znečištění, hniloba atd. Je vhodné ji namočit lněným olejem, nebo můžete jednoduše malovat nebo lakovat.

Krok šestý Testování zbraní
Zbraň je připravena, můžete začít testovat. Nejprve musíte zablokovat černou hadici pomocí spouště. Pak můžete začít pumpovat vzduch do komory.Jak moc to pumpovat, je vše již určeno experimentálně. Nejdůležitější věcí není pumpování vzduchu, protože příliš vysoký tlak může rozbít kompresní komoru. Tlak vzduchu by měl být takový, aby střela měla čas na vyvinutí své maximální rychlosti, která je určena průchodem hlavně a dalších uzlů.
Zkuste střílet z pistole a pamatujte si, kolikrát je třeba pumpovat vzduch do ohně.
[Nyní pár slov o granátech. Autor se nezmínil o tom, jak střílí ze zbraně, jako kulky se pravděpodobně používají ocelové kuličky z ložisek. Ale jak je nabít do zbraně? Velmi jednoduché, hodíme míč přes hlaveň tak, aby dopadla na samý začátek. K upevnění koule v této poloze můžete nainstalovat malý magnet. Při hledání kořisti nyní skořápka nikdy nespadne z hlavně.

Míče však nejsou jedinou věcí, kterou lze vystřelit ze vzduchových děl. Zde je docela možné použít šipky. Výhoda použití šipek je v tom, že hlaveň nemusí být dokonale hladká a loupaná, takže zbraň má vysokou přesnost. Je také vhodné lovit ryby pomocí šipek, protože se šipkou ryby nebudou plavit daleko.

To je v zásadě všechno! Hodně štěstí
6
7.5
5.5

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
3 komentář
Jmenovitý pracovní tlak je vyznačen na jejich označení. Čísla 10, 16, 20 a 25 vedle písmen PN označují tlak v barech, který produkt vydrží po dobu 50 let při teplotě vody 20 ° C.
Zkuste pumpovat 10 atm cyklistické čerpadlo.
Vytvořte PVC kameru? Myslím, že to nestačí na tlak nutný pro normální výstřel. A takový spouštěcí systém nebude trvat dlouho.
Kambodžané dobře udělali ... pak kola ... pak se uklonili ... vyrobí se téměř všechny plastové trubky ... brzy uvidíme auto z plastových trubek ...

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...